Fox chystá televizní seriál Gotham

25. září 2013 Damien Diskuze (21)
Fox chystá televizní seriál Gotham

Warneři mají v plánu prohloubit DC universum nejen filmy, ale i seriálem. A to seriálem o Gothamském policejním sboru. Zdá se, že hlavní část děje by se měla ubírat mapováním života a počátků Jamese Gordona, kterého známe jako komisaře Gordona z Batmanovského panteonu. 

Knihy Dobrovský

Takže co že to má vlastně DC za lubem? Za projektem stojí Warner Bros. a Bruno Heller. To je ten chlápek, který stvořil oblíbeného Mentalistu a jak jsem řekl, šlo by o příběhy mladého Jamese Gordona. Kromě toho také o „zločince, kteří Gotham proslavili.“ Pravděpodobně by to nemělo být tak, že by padouchové byli vylíčeni jako výsledek Batmanovi činnosti. V seriálu by se neměl totiž Temný rytíř vůbec objevit. Místo toho by seriál měl sledovat vyloženě Gordona, pracujícího jako detektiv ještě před Batmanovým příchodem.

DC tak zaujímá trochu odlišnou politiku oproti Marvelu. Byly tu snahy protlačit na obrazovky Wonder Woman, Green Arrow už je fungující seriál a údajně se pomýšlí na Flashe. Smallville je důkazem toho, že jedna postava může koexistovat ve dvou podobách současně v televizi i na velkém plátně. Takže se nikdo nebrání nějaké nové interpretaci Jamese Gordona.

Jak jsem tak četl komentáře, názory na to jsou tak nějak půl na půl. Hodně se to samozřejmě srovnává s Agents of S.H.I.E.L.D. a spousty lidí říká, že DC projekt by viděli raději. Což se týká i mě, protože agenti marvelu mě zatím nijak neoslovili. Jak jste na tom vy?

O autorovi

Damien
Damien

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Poslední příspěvky v diskuzi

Batman Offline
Batman 26/09/2013 (26. září 2013)
Odpověd na #3069 příspěvek od spiderbat
Hádám, že to znamená, že budou, nějakou dobu dva Jimové Gordonové, jeden bude v seriálu, a další ve filmech, nebo že by ho z filmů vypustili...?
Myslím že ho rozhodně nevypustí, ale pochybuju že bude mít nějakou velkou roli.Oldman bude nejspíš nepřekonán, to si musíme přiznat, a myslím že tvůrci si to uvědomují a budou se snažit najít nějakou jinou postavu která by obsadila místo po Jimbovi.Osobně bych nejraději...
spiderbat Offline
spiderbat 26/09/2013 (26. září 2013)
Hádám, že to znamená, že budou, nějakou dobu dva Jimové Gordonové, jeden bude v seriálu, a další ve filmech, nebo že by ho z filmů vypustili...?
Ikyy Offline
Ikyy 26/09/2013 (26. září 2013)
No, nezbývá nám než doufat v povedeného Jimba :)
Morzael Offline
Morzael 26/09/2013 (26. září 2013)
Odpověd na #3065 příspěvek od spiderbat
Tak seriál má produkovat Fox, zatímco filmy produkuje Warner, tak to s tím provázáním asi nebude tak horké... Ale třeba se pletu...
No jo Fox, což mě přivádí k menší nedůvěře, vzhledem k tomu, že odpískali Firefly a ani nevypustili Locke and Key, tak moc důvěry k této stanici nemám, takže dokud neuvidím pilotní díl, neuvěřím :-D
Ikyy Offline
Ikyy 25/09/2013 (25. září 2013)
Kurňa... jo, má to Fox a všechno má někdo jinej, takže hádám, že asi leda tak prd...ale i tak by to bylo super.. Je docela na prd, že se konkurenti mezi sebou nedomluví a nedokáží dělat crossovery! :( Stejně je to na hovno, že nikdy neuvidíme Avengers v celé sestavě -...
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Mohlo by Vás zajímat

Najdete nás na Facebooku