Chuck Palahniuk s dalším Fight Clubem?

24. července 2013 TommyEmko Diskuze (3)
Chuck Palahniuk s dalším Fight Clubem?

Kultovní spisovatel Chuck Palahniuk v na pátečním panelu na Comic-Conu, odhalil své nové plány týkající se jeho novely Fight Club. Tato zásadní informace nám jaksi unikla a přinášíme Vám ji až nyní ale i tak rozhodně stojí za zmínku.

Knihy Dobrovský

Protože již zmíněný pisálek Chuck, se rozhodl, že napíše sequel chcete-li pokračování ke svému Fight Clubu a to hned v podobě grafické novely. Za to si určitě zaslouží palec nahoru, nemyslíte? Pro všechny nevěřící Tomáše navíc tuto informaci potvrdil i na svém webu, kde píše, že příběh by se měl odehrávat deset let po zdánlivém konci Tylera Durdena.

Dále zde také píše:

 Nyní, Tyler vypráví příběh, číhající uvnitř Jack a je připraven na come-back. Jack zapomíná co se stalo. Marla je znuděná. Jejich manželství uvízlo na mělčině skalnatého pobřeží předměstské znuděnosti středního věku. Ale jen do té doby než jejich chlapec zmizí a je unesen Tylerem, pak je Jack vtažen zpět do světa Chaosu.

Pro toto pokračování ještě nebyl zvolen zatím žádný kreslíř. To proto, že Chuck nechce oslovovat žádné vydavatele dokud nebude mít projekt hotový. Ovšem předpokládá, že by jsme se ho měli dočkat před rokem 2015.

O autorovi

TommyEmko
TommyEmko

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Poslední příspěvky v diskuzi

Traum Offline
Traum 27/07/2013 (27. července 2013)
tohle bude absolutní katastrofa.
gumidekmedvidek Offline
gumidekmedvidek 24/07/2013 (24. července 2013)
Fight Club je pro mne modla! Jen doufam ze se zachova atmosfera Fincherova filmu
ZabijackyKafe Offline
ZabijackyKafe 24/07/2013 (24. července 2013)
Super, super a opět super... vydejte to a kupuju první den.
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Mohlo by Vás zajímat

Najdete nás na Facebooku