James O´Barr podepsal filmový restart Vrány

4. července 2013 ZabijackyKafe Diskuze (0)
James O´Barr podepsal filmový restart Vrány

Tvůrce komiskové série The Crow (Vrána) James O´Barr se stal konzultantem pro nově chystaný snímek od studia Relativity media, který má restartovat adaptaci jeho komiksu.

Knihy Dobrovský

Již v prvním filmu z roku 1994 (80% na ČSFD) s Brandonem Lee v hlavní roli si James O´Barr zahrál menší roli zloděje, která ale nebyla zmíněna v titulcích. Snímek se ve značné míře zaryl do paměti divákům, neboť hlavní představitel zemřel během filmování jedné z flashbackových scén. Po tomto filmu následovaly 3 sequely, z nichž poslední byl natočen roku 2005 pod názvem Vrána 4: Pekelný kněz (The Crow: Wicked Prayer). Nutno podotknout, že od druhého dílu šlo o filmy značně průměrné až podprůměrné. Kromě filmů se dočkala série i televizního seriálu z roku 1998.

Vrána nový film

V nové adaptaci Vrány bude hlavní roli hrát Luke Evans, kterého můžeme znát jakožto záporáka Shawa z Rychle a Zběsile 6 nebo jako Barda z právě natáčených snímků Hobit: Šmakova dračí poušť (Hobbit: The Desolation of Smaug) a Hobit: Tam a zase zpátky (Hobbit: There and Back Again). Sám James O´Barr o novém snímku říká: „Jedná se o adaptaci knihy, nikoli o remake předchozích filmů“

No Jamesi, nemůžeme se dočkat. A co vy, těšíte se na nový film Vrána? 

O autorovi

ZabijackyKafe
ZabijackyKafe

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Minotaur.cz