Michael B. Jordan jako herec Human Torche

18. května 2013 jardoom Diskuze (9)
Michael B. Jordan jako herec Human Torche

Pomalu ale jistě se blíží natáčení Josh Trankova rebornu Fantastic Four. Stejně tak pomalu se začíná spekulovat o obsazení herců do svých rolí.

Knihy Dobrovský

Jako první vychází najevo že si možná Human Torche zahraje hvězda filmu Kronika Michael B. Jordan. Hodně prvních ohlasů bylo velmi pozitivních, jelikož je tenhle mladý herec opravdu talent a role ve filmu Kronika mu opravdu prospěla. Našlo se ale i několik odpůrců černého Human Torche. Sám Michael B. Jordan řekl Human Torch, tedy Johny Storm je charismatický playboy. Mám velkou podporu komiksových fanoušků. Trank a já jsme dobří kamarádi už od natáčení Kroniky a byl bych rád kdybych sním na tomhle filmu mohl pracovat a stál se jeho součástí.
To ovšem neznamená a nepotvrzuje že je Jordan opravdu příští Human Torch.

O autorovi

jardoom
jardoom

Našel jsem způsob, jak prožít tisíce životů. Stačí popadnout knihu a číst, příběhů je mnoho, jen je nutné je chtít prožít

Poslední příspěvky v diskuzi

raenius Offline
raenius 22/05/2013 (22. května 2013)
WTF ?!
damic Offline
damic 19/05/2013 (19. května 2013)
Taky jsem spíš proti, rasista určitě vůbec nejsem, spíše naopak, ale taky si to nedokážu představit, hlavně invisible woman by musela být černoška také, a to už je úplný masakr)
bane Offline
bane 18/05/2013 (18. května 2013)
To je snad blbej vtip. Černoch jako Human Torch? Nikdy!
The First Robin Offline
The First Robin 18/05/2013 (18. května 2013)
Chápu, že mezi komiksovou předlohou a filmem může být a taky tradičně bývá mnoho nesrovnalostí, ale obsadit do role HT Jordana se mi nezná jako úplně dobrý nápad. Paradoxně, já bych tmavého HT i snesl (možná i uvítal) , daleko větší problém bych měl s IW, kterou si jako...
Batman Offline
Batman 18/05/2013 (18. května 2013)
Co to jako má znamenat?Nejsem rasista ale tohle,tohle je jako kdyby byl černej třeba Flash.Tohle prostě nejde.Human Torch je běloch a ne černoch.Doufám že k tomuto nakonec nedojde.
Minotaur.cz