Hellboy 3 je v nedohlednu!

31. ledna 2013 TommyEmko Diskuze (2)
Hellboy 3 je v nedohlednu!

V dnešní době, se už pomalu stává trendem, že pokračování ať už velice úspěšných filmů, či těch méně, mají menší kvalitu a většinou sou tou pěkné s prominutím kraviny. To ovšem neplatí u Hellboye jednička byla skvělá ale dvojkou ji Del Toro překonal na 100%. Tím pádem by se dalo čekat, že trojku udělá ještě epičtější a více propracovanější. A právě to je ten hlavní problém. Ukázalo se totiž, že druhé pokračování by bylo podle všeho velice finančně náročné a tak se ho asi v dohledné době nedočkáme.

Knihy Dobrovský

Del Toro při rozhovoru se serverem Lation Review sdělil:

"No, před pár týdny nebo měsíci, jsem udělal pár telefonátů, abych otestoval, jestli je možné tento film udělat, protože je to velký film. A nikdo film takového rozsahu neměl zájem. První dva filmy vydělali investované peníze a trochu i na víc. Finančně na tom byly dobře, první stál 50 milionů a ten druhý 80, 85 milionů. Což je 140. A tak nikdo nechce ten skok po finanční stránce udělat. Ale přes to najdeme cestu, i kdyby sme měli udělat největší kick starter v historii"

Vypadá to tak že Del Toro chce Hellboye 3 natočit za každou cenu, i když ten kick starter asi myslí lehce s nadsázkou. No nechme se překvapit, jak to nakonec dopadne, třeba opravu uspořádají největší kick starter a filmu se dočkáme dřív, než by si teď kdokoliv z nás mohl myslet.

O autorovi

TommyEmko
TommyEmko

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Poslední příspěvky v diskuzi

Batman Offline
Batman 01/02/2013 (1. února 2013)
Paráda mi se toho pokračování snad i dočkáme.
jardoom Offline
jardoom 31/01/2013 (31. ledna 2013)
Tak tohle je pro mne suprová zpráva.Hellboy je jeden z mojich nejoblibenějších postav.. snad to klapne a budeme se mít na co těšit
Minotaur.cz