R.I.P Young Justice

28. ledna 2013 Morzael Diskuze (1)
R.I.P Young Justice

Z mého studijního soustředění mě vytrhla velmi nemilá až hrozivá zpráva ohledně oblíbeného televizního pořadu Young Justice.

Knihy Dobrovský

Něktěří to už možná čekali, ale to nedělá tuto zprávu o nic méně zlehčující. Cartoon Network na tiskové konferenci vypustilo seznam nových a pokračujících seriálů pro svou stanici. Bohužel ale oblíbený seriál Young Justice a dokonce ani nový Green Lantern na něm nejsou. Nejdříve nám novou sérii pěkně natáhli dlouhým čekáním a teď zrušili úplně. Pro mě osobně je to veliké zklamání.

Young Justice jsem si oblíbil od jejího začátku a i teď patří k mým nejoblíbenějším seriálům vůbec. Tento krok mi bohužel nepřijde vůbec logický kvůli všeobecné oblíbenosti fanoušky, ale co naděláme. Jako náhradu dostaneme Teen Titans Go! a Beware the Batman. 

 

O autorovi

Morzael
Morzael

Na ComixZone hrdě zastávám funkci šéfredaktora. Na komiksy nemám vyloženě vyhraněný vkus, mám rád každé kvalitní dílo. Nejraději mám ovšem asi temnější horrorové a fantasy příběhy, rád si ale přečtu i dobrý noir. Své místo v mém srdci mají také superhrdinské komiksy, které rád čtu kvůli jejich poselství, o kterém pak s oblibou spekuluji a snažím se tyto myšlenky následně sumarizovat v mých zamyšleních.

Poslední příspěvky v diskuzi

FloTin8 Offline
FloTin8 28/01/2013 (28. ledna 2013)
Tak tohle mě sundalo! Judiný seriál na který jsem se díval od začátku končí (Young Justice) vůbec nejlepší animovaný seriál od DC v dnešní době. WE MISS YOU YOUNG JUSTICE.
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Najdete nás na Facebooku