Návrat oblíbených animáků na obrazovky

6. ledna 2013 Michellita Diskuze (1)
Návrat oblíbených animáků na obrazovky

Již je to docela dlouho, co jsme mohli shlédnout poslední díly oblíbených animovaných seriálů Young Justice a Green Lantern: The Animated Series. K fanouškům plných očekávání se konečně dostávají po dlouhých pauzách.

Knihy Dobrovský

Nejdříve začnu tím oblíbenějším – Young Justice: Invasion, což je druhá série Young Justice vysílána od konce dubna roku 2012, kterou stejně jako první sérii provází mnoho přestávek. Prvních sedm dílů série bylo vysíláno od uvedeného data do letních prázdnin, další dva pak na počátku podzimu a další díl má být odvysílán dnes, 5. 1. 2013 a nese název Before the Dawn... Počkat, že jste tento díl viděli už na podzim? Ano, to nejste jediní, ale oficiální datum premiéry hovoří jasně... Tak se podívejte znova, nalaďte se na vlnu a těšte se na díl Cornered vysílaný přesně za týden, tedy 12. 1. 2013.

Young Justice

Dalším seriálem je Green Lantern: The Animated Series, který je prvním seriálem vyprávějícím právě o Green Lanternovi/Green Lanternech. Podmaní si diváka především skvělou animací a dokáží si ho užít i ti nepříliš seznámeni se známým charakterem DC univerza. Vysílána je stále první série, která odstartovala také na jaře minulého roku s krátkým pokračováním na podzim a novými díly od 5. 1. 2012.

Green Lantern: The Animated Series

Oba seriály jsou součástí bloku DC Nation na Cartoon Network, kde je provází oblíbené DC Nation Shorts, což jsou krátce přes minutu dlouhé vtipné příběhy hrdinů DC univerza.

Na závěr bych upozornila na pokračování velmi oblíbeného seriálu Arrow, který se nám vrací po vánoční pauze. Nejbližší díl můžeme očekávat 17. ledna.

O autorovi

Michellita
Michellita

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Poslední příspěvky v diskuzi

The First Robin Offline
The First Robin 06/01/2013 (6. ledna 2013)
A já si říkal co se s Young Justice děje, že najednou přestali přibývat další díly. GL jsem přestal sledovat právě kvůli tý ani maci, která mě osobně přijde dost otřesná.
Minotaur.cz