Vánoční šílenství v ComicsPointu

25. listopadu 2012 Morzael Diskuze (0)
Vánoční šílenství v ComicsPointu

Vánoční šílenství pomalu ale jistě startuje a my nevíme o lepším dárku než je dobrá kniha, nejlépe ta komiksová. Právě v tomto směru Vám nabízíme skvělou akci, vlastně je to celý soubor akcí a výhod, které si pro své zákazníky připravil obchod ComicsPoint. Nejedná se totiž o akci jednu, ani dvě, ale rovnou TŘI. 

Knihy Dobrovský

Abych citoval letošní slogan na období Vánoc od ComicsPointu: "Letošní Vánoce s ComicsPointem budou pořádně našlápnuté! Tentokrát už si vybere opravdu každý!" A zdá se, že to myslí opravdu vážně!

Systém odměn zde bude letos probíhat ve formě razítek nasbíraných za Vaše nákupy.

1. Za každý komiks od nakladatelství BB/art, který si zde zakoupíte, dostanete jedno razítko. Za každých pět razítek si můžete vybrat jeden BB/art komiks zcela ZADARMO!

2. Za každých 750 kč utracených v jednom z obchodů ComicsPoint dostanete jedno razítko. Za pět takových razítek Vás poté čeká 20% SLEVA na jakýkoliv další nákup!

3. A konečně za třetí. ComicsPoint opět přináší oblíbenou akci Omnibus 1+1 ZDARMA. Cože to vlastně znamená? Koupíte si jednu knihu vydání Omnibus (určitě víte, co myslím - jsou to ty opravdu velké a tluské svazky, pohybující se svou cenou od 800 kč výš) a dostanete druhou knihu vydání Omnibus dle Vašeho výběru úplně ZADARMO!

 

Takže vzhůru do ComicsPointu udělat Vašim milovaným radost novými komiksy, případně zaúkolovat Vaše blízké, že už víte, kde výhodně seženou dárky pro Vás. Více informací se dozvíte na stránce www.comicspoint.cz případně na stránce facebooku http://www.facebook.com/Comicspoint?fref=ts

Samozřejmě pokud už více informací nepotřebujete a chcete jen vědět, kudy do nejbližšího ComicsPointu, tak musíte do Prahy konkrétně do Anglické 14, Vinohradské 111 nebo do nákupního centra Palladium.

O autorovi

Morzael
Morzael

Na ComixZone hrdě zastávám funkci šéfredaktora. Na komiksy nemám vyloženě vyhraněný vkus, mám rád každé kvalitní dílo. Nejraději mám ovšem asi temnější horrorové a fantasy příběhy, rád si ale přečtu i dobrý noir. Své místo v mém srdci mají také superhrdinské komiksy, které rád čtu kvůli jejich poselství, o kterém pak s oblibou spekuluji a snažím se tyto myšlenky následně sumarizovat v mých zamyšleních.

Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Mohlo by Vás zajímat

Najdete nás na Facebooku