Iron Man 3: Nová fotka Mandarina!

3. listopadu 2012 Traum Diskuze (0)
Iron Man 3: Nová fotka Mandarina!

Není to tak dlouho, co Marvel do světa vypustil trailer k očekávanému druhému pokračování Iron Mana 3. Já osobně sice pátřím k Nolanovým lidem, co po shlédnutí Avengers v kině třikrát vztekle kopli do sedadla před sebou a pak se bezmocně rozbrečeli nad svým zklamáním a vyhozenými penězi za lístek, nicméně musím uznat, že z traileru na třetího Iron mana jsem nadšený. A myslím si, že každého, kdo byl s trailerem spokojený jako já, zaujal tajemný hlas Bena Kingsleyho, který ve filmu ztvární legendárního arcipadoucha Mandarina (ano, vy, co jste vyrostli na Fox Kids, ten zelenej asiat s prsteny). Právě pro takové fandy tu mám dnes zajímavou novinku.

Knihy Dobrovský

1. listopadum umístil Marvel na své stránky www.marvel.com (překvapivě)  snímek z filmu s Mandarinem v plné kráse. Už žádné šero, žádný stín. Teprve teď si můžete prohlédnout Mandarinův outfit pěkně do podrobna.Zatím je z toho, co Marvel vypustí, známo pouze to, že Mandarin bude pro Tonyho Starka alias Železného muže představovat dost nepříjemnou hrozbu. Stojí totiž proti němu bytost, která nemá žádné zábrany a klidně spálí Tonyho svět na prach.  Náš hrdina bude muset podstoupit strastiplnou cestu, zesílit, zlepšit se ve všech ohledech, aby byl schopný ochránit ty, které miluje, a celou dobu si pokládat otázku: ,,dělá oblečení člověka...? V jeho případě spíš brnění. Však mi rozumíte. Nicméně vypadá to, že Tonyho svět projde výraznou změnou, vyvine se? Zlepší se? Že by Mandarin nebyl zas tak vedle, když v traieru prohlásil, že více nežli teroristu, vidí on sebe spíše jako učitele? 

Světová premiéra Iron Mana 3 je 3. března 2013, takže jestli nás nerozplácnou v prosinci mayovští bozi, uvidíme sami, co Mandarin Tonyho naučí.

Těšte se.

O autorovi

Traum
Traum

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Mohlo by Vás zajímat

Najdete nás na Facebooku