Nové stránky jsou tady!

12. října 2012 Voyager Diskuze (0)

No to je dost, už bylo na čase!

Nové stránky jsou tady!

Je tomu přibližně rok a dva měsíce, kdy jsem oficiálně spustil projekt ComixZone. Za tu dobu se stalo spoustu věcí. Redakce se nám rozrostla, databáze se nám pomalu rozšířila, vytvořili se jisté spolupráce, ale pořád tady něco chybělo. Co to ale tak mohlo být? Do jisté doby jsem doladoval stránky, ale pořád mě to nesedělo. Proto jsem zhruba před třemi měsíci usoudil, že veškeré kódy co jsem měl po ruce zahodím nebo spíše uschovám a pokusím se nahodit nové i s novou grafickou podobou. Vše se nestihlo do spuštění, ale nebojte se, již v průběhu měsíce doděláme. To nejdůležitější už je hotové.

Knihy Dobrovský

Jak už jsem zmínil v prvním odstavci, udělali jsme kompletní redesing, ale jistých změn si můžete, ale také nemusíte všimnout. Ty nejzásadnější uvidíte hned v hlavičce. Přidali jsme novou sekci „Encyklopedie“ a nesměli chybět i „Soutěže“. Hned ze začátku Vám přinášíme soutěž, kterou pořádáme s Comics Centrem. Tak neváhejte a odpovězte na otázku u soutěže. Dva vylosovaní vyhrají nejnovější komiks Goon.

Snad pro všechny z Vás je to vítaná změna. Uživatelské rozhraní zůstalo podobné jen se dočkalo menších vychytávek a změn, takže byste se neměli ztrácet. Kdyby někdo narazil na chyby, stačí napsat do naší diskuze a pokusíme se chyby odstranit.

Závěrem bych chtěl poděkovat celé naší Redakci za bezvadnou práci na stránkách. Především TommyEmkovi za pomoc s redesignem a Morzaelovi za vedení naší Redakce. Tímto mnoho zdaru do brzké budoucnosti a snad se Vám všem budou nové stránky líbit.

O autorovi

Voyager
Voyager

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Mohlo by Vás zajímat

Najdete nás na Facebooku