The Avengers: Nabízí čelní Promo plakát všech hrdinů!

27. srpna 2011 Voyager Diskuze (0)

Nepřátelé, třeste se!

The Avengers: Nabízí čelní Promo plakát všech hrdinů!

Po zveřejnění promo obrázků, které naleznete u filmu "The Avengers" nám přiletěla další, na niž můžete vidět celý tým hrdinů. Jako první zabral místo Kapitán Amerika se svým lesklým štítem. Hned za ním se Iron man společně s Thorem snaží upozornit na sebe tím, že oba mají pozvednuté ruce a v nich drží nebo nabijí svoje zázračné zbraně. Nad všemi se tyčí Hulk - ano, neuvěřitelný a přitom klasicky zuřivý Hulk. Nick Fury, Black Widow a Hawkeye to celé uzavírají!

Knihy Dobrovský

Zmínka o obsazení "The Avengers" zatím žádná, ale výbuchů čím dál tím více v ulicích Clevelandu.  Pokračování velkého dobrodružství, které bylo odstartováno ve filmech "Iron man", "The Incredible Hulk", "Iron man 2", "Thor" a nyní i "Captain Amerika". Skupina hrdinů, kterou postupně povolává Nick Fury, ředitel protiteroristické organizace SHIELD. Proč? Protože lidstvo se ocitne v nouzi před nečekaným nepřitelem ohrožující globální bezpečnost.

Vše na základech komiksové knihy, publikované v roce 1963, "The Avengers" shromaždující nejmocnější hrdiny Marvelu společně na filmovém plátně. K hrdinům se připojí představitelka Robin v známém seriálu "How i met your mother" jako zmocnitelka Maria Hill. Dále Tom Hiddleston (Loki z Thora) a Stellan Skarsgard.
 

Přředchozí novinka: The Avengers: Cleveland v explozích a pojednání o obsazení

Hrají:

Chris Evans alias Steve Rogers / Kapitán Amerika
Robert Downey Jr.alias Tony Stark / Iron Man
Chris Hemsworth alias Thor
Jeremy Renner alias Clint Barton / Hawkeye
Scarlett Johansson alias Natasha Ramanoff / Black Widow
Mark Ruffalo alias Bruce Banner / Hulk
Samuel L. Jackson alias Nick Fury
Tom Hiddleston alias Loki

O autorovi

Voyager
Voyager

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Najdete nás na Facebooku