Justice League #1 neprodávanější titul v roce 2011

24. srpna 2011 Voyager Diskuze (0)

7% pokles a jak se hned DC Comics rozhodne!

Justice League #1 neprodávanější titul v roce 2011

Jak bychom to mohli nejlépe napsat? Naše redakce je založená na mladém týmu. Většina z nás ještě nevlastní žádný komiks (třeba já) a ve světě komiksových hrdinů se moc nevyzná. Díky ComixZone chceme všichni získat potřebné znalosti a zapadnout mezi komiksové fandy. Zatím naše stránky obsahují nejrůznější filmové novinky, nejznámější postavy z různých komiksových filmů, které skoro všichni známe. Stránky ale pořád postrádájí sekci o Komiksech. Nemusíte se bát! Koncem týdne se začne na sekci pracovat a díky ní se stránky posunou kousek dál! Komiksy budou zařazené do jednotlivých rozcestníků, sériích, podtitulů, apod.

Knihy Dobrovský

Nyní bych se chtěl vrátit k původní vlastnosti novinky. Od doby co DC naznačilo zrušení mnoha knih zavládlo mezi fanoušky obavy pro jejich oblibené postavy. Nicméně, vydavatelství už muselo něco podniknout protože jejich trvalý pokles činil 7% v letošním roce, podle zprávy Los Angeles Times. DC se rozhodlo zariskovat. Změnit všechno, aby jejich hrdinové znovu získali jak staré tak i nové čtenáře."Vydavatelství je parní turbína, která vytváří mnoho nápadů" řekl DC vydavatel Jim Lee. "Musíme proto zjednodušit děj tak, aby nový fanoušci přesně věděli, co se děje!"


Pokud však patříte mezi fanoušky stále pochybující, že DC Comics dělá velkou chybu, předělat celý svět a uplně od začátku stavět na "The news 52 - Justice League #1", pak jste pravděpodobně neslyšeli o předběžných objednávkách pro nové číslo #1. Podle Los Angeles Times, si první vydání objednalo víe než 200.000 čtenářů.

V poslední době největší hit od Marvelu "Amazing Spider-Man Obama variant cover" se prodalo více něž 350.000 výtisků. Což Marvel je trošku napřed od DC Comics, ale uvidíme jak si bude nový hit zvykat na popularitě.

O autorovi

Voyager
Voyager

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Najdete nás na Facebooku