Nepromeškejte Goona 8 a 9

26. února 2018 Morzael Diskuze (0)

Pomozte Goonovi, karma vám to (možná) vrátí!

Nepromeškejte Goona 8 a 9

S naším oblíbeným bouchačem to zase nevypadá dobře. Goonovi zbývá už jen posledních pár dnů. Pojďme společně podpořit jednu z nejlepších sérií, co u nás vychází.

Knihy Dobrovský

První vlnu edice Na přání od Comics Centra máme už nějaký týden za sebou. Úvodním střelcem byla série Grandville (psali jsme), konkrétně díly 3 a 4, na kterou se čtenáři mohou těšit už koncem března. Ani noir steampunková série skvělého Bryna Talbota to ale neměla lehké.

O své hlasy bojovala až do konce, ale naštěstí všechno dobře dopadlo. Bude to takhle i s Goonem, nebo kultovní série Erica Powella bude historicky první sérií edice Na přání, která skončí pro nedostatek fanoušků? Všechno mají v rukou čtenáři.

Pokud chcete, aby Goon pokračoval, předobjednejte si ho na stránkách Comics Centra. Platba dopředu není nutná, nakladatel svým čtenářům věří. Pokud máte objednáno, doporučte sérii dál. Jsem přesvědčen, že se bude líbit spoustě lidem. I těm, do kterých byste to neřekli. Koneckonců, kdo by neměl rád chlapíka, který hasákem ničí hordy zombií?

Pokud si oba díly Goona do 4.3.2018 objedná alespoň 500 lidí, dočkáme se nových knih už 24.4.2018. V opačném případě se sérií rozloučíme a skončíme v naší knihovně na čísle sedm. Níže už přikládám jen anotace k novým dílům a své naděje, že to společně dotáhneme ke zdařilému konci.

Goon 8: Dost prokletí pro všecky

Tentokrát čeká Goona obtížné rozhodnutí. Konečně se dozvídá pravdu o městě na okraji Koňožroutského lesa a zjišťuje, že ho musí buď navždy opustit, anebo začít válku. Jeho nepřátelé skrytí za temnou postavou, o které se Goon domníval, že se jí už kdysi dávno zbavil, se zatím šikují...

Kupujte zde

Goon 9: Pohroma jménem svědomí

Všichni jsou seřazeni na bitevním poli, a to včetně démonického pana Trnky – zdá se, že bývalý mafiánský boss Labrazio není jediný, kdo vstal z mrtvých. A na Lonely Street se vrací další známá postava. Goon se opět setká se svou životní láskou, která mu přichází sdělit velké tajemství. Ale všechna osobní dramata musí ustoupit před velkým finále, k němuž Goonův příběh po celou dobu směřoval...

Kupujte zde

Psali jsme o Goonovi

Proč číst Goona

Recenze na první díl

Recenze na druhý díl

Recenze na třetí díl

Recenze na čtvrtý díl

Recenze na pátý díl

Recenze na nultý díl

Recenze na šestý díl

Recenze na sedmý díl

O autorovi

Morzael
Morzael

Na ComixZone hrdě zastávám funkci šéfredaktora. Na komiksy nemám vyloženě vyhraněný vkus, mám rád každé kvalitní dílo. Nejraději mám ovšem asi temnější horrorové a fantasy příběhy, rád si ale přečtu i dobrý noir. Své místo v mém srdci mají také superhrdinské komiksy, které rád čtu kvůli jejich poselství, o kterém pak s oblibou spekuluji a snažím se tyto myšlenky následně sumarizovat v mých zamyšleních.

Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Najdete nás na Facebooku