Ohlédnutí #27/2017

11. září 2017 jardoom Diskuze (0)
Ohlédnutí #27/2017

Nové drby ze světa komiksů jsou tady a S4TW s jardoomem vám jako vždy servírují ty nejčerstvější informace, které nikde jinde (kecám) nenajdete. Co na vás vybalíme dnes? Víme, kdy uvidíme Guardians of the Galaxy 3, víme taky, kdo natočí X-Force a to není zdaleka všechno.

Knihy Dobrovský

Jericho má herce

Herec ze seriálu Lucifer, Liam Hall, byl obsazen do role Joa Wilsona (v komiksech lépe známého jako Jericho) pro nadcházející sezónu seriálu Arrow od CW. Hallův Wilson bude údajně debutovat ve dvoudílné epizodě, která se zaměří na postavu Deathstroka. Což není s podivem, když se jedná o jeho otce.

Mladý Wilson je popisován takto: “Jde v otcových stopách a proto se připojí k tajné australské vojenské agentuře A.S.I.S.. Po letech brutálních bojů se Joe ocitá ve vzdálené Kasnianské věznici, kde si nechává říkat Kane Wolfman a bojuje o svůj život.“

Tato přezdívka má přenesený význam. V komiksu je Kane rodné jméno Jerichovi matky, Adeline Wilson. Wolfman je zase jméno scénáristy, který tuto postavu vytvořil.

Šestá řada seriálu Arrow začne 12.října.

Guardians of the Galaxy Vol. 3 v roce 2020

Režisér filmu Guardians of the Galaxy Vol. 2, James Gunn, potvrdil na svém Facebooku, že třetí díl Strážců se objeví v kinech v roce 2020 – konkrétně jeho slovy “za necelé tři roky.“

Gunn také potvrdil, že film bude nazván Guardians of the Galaxy Vol. 3, “Pokud se něco nezmění.“

Také se vyjádřil k tomu, že by mohl být dobrou náhradou za Colina Trevorrowa, který odstoupil z režírování Star Wars: Episode IX: “Nechtěl jsem a nemohl jsem. Právě teď dělám na Guardians 3, produkuji nový film s Davidem Yaroveskym a vyvíjím seriál Starsky and Hutch pro Amazon. Má plno naložíno na další tři roky.“

Marvel si již “zarezervoval“ data pro své tři filmy, které vyjdou v roce 2020. Zatím ovšem bez názvů. Jedná se o 1. květen, 7. srpen a 6. listopad.

Drew Goddard se postará o X-Force

Deadpool se stal hitem a nejen proto si vysloužil sequel, ve kterém uvidíme kromě žoldáka Ryana Reynoldse ještě Joshe Brolina, který si zahraje Cablea. Fox do těchto dvou herců/postav vkládá velké naděje a nyní to vypadá, že jsou si velmi jisti, že jdou správným směrem, protože kolem těchto dvou postav se bude motat také týmovka X-Force.

O X-Force se mluví již dlouho ale neustále bylo vše ve fázi počáteční produkce. Konečně se Fox vyjádřil k tomu, kdo bude hlavním režisérem a ten, když se seznámil se svou prací, ihned promluvil. Režisérem Rkové odnože X-Menů bude Drew Goddard, který spolupracoval na seriálových peckách jako Ztraceni nebo Daredevil. Goddard prozradil, že X-Force bude možná natočen v Rku stejně jako první Deadpool nebo Logan. Také právě z jeho úst padlo, že Deadpool a Cable budou hvězdy této týmovky.

Seriálová adaptace The Boys

Možná někdo z vás zná komiks jménem Banda. Dvě knihy zde vydalo nakladatelství BB/art, nicméně i přes kladné hodnocení, tuto sérii BB/art zabil stejně jako většinu dalších. Nicméně kvality The Boys, z pera Gartha Ennise jsou zřejmé a šanci pro televizní trhák v tom uviděl Amazon, který nyní pracuje na produkci. O této adaptaci se mluvilo již malinko dříve, jenže ve spojitosti s Cinemaxem. Nyní Seth Rogen a Evan Goldberg přesouvají produkci do Amazonu.

Hrdina pro týmovku Titans

Seriálová adaptace Teen Titans, která ponese vznešený návez Titans, již zná svého záporáka. V našich Ohlédnutích dnes nemluvíme poprvé o tomto plánovaném seriálu od DC. Známe Nightwinga, kterého si zahraje Brenton Thwaites. Známe Riven kterou ztvární mladičká Teagan Croft. Víme toho prostě dost. 

Chyběl ale záporák nebo ultraklaďas/mentor a jak to vypadá, toho si zahraje Alan Ritchson, kterého někteří znáte jako Aquamana ze seriálu Smallville. Alan Ritchson si zahraje Hawka, což je superhrdina, který ale nebojuje se zločinem sám. Hawk a Dove, to je to klíčové slovo. Spekulace tvrdí, že se v seriálu Titans objeví jen Hawk, nicméně jeho účast v tomto projektu prý vygraduje ve spinoff, který bude právě o spolupráci romantického superpárečku Hawk a Dove.

O autorovi

jardoom
jardoom

Našel jsem způsob, jak prožít tisíce životů. Stačí popadnout knihu a číst, příběhů je mnoho, jen je nutné je chtít prožít

Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Mohlo by Vás zajímat

Najdete nás na Facebooku