Jaké padouchy a hrdiny by chtěl Charlie Cox?

17. března 2016 S4TW Diskuze (0)
Jaké padouchy a hrdiny by chtěl Charlie Cox?

Druhá sezóna seriálového Daredevila je těsně před námi a hlavní hvězda seriálu, Charlie Cox, již vyhlíží třetí sezónu – a zároveň prozrazuje, jaké padouchy a hrdiny by v ní uvítal.

Knihy Dobrovský

“Když budeme mít štěstí, abychom mohli pokračovat v Daredevilovi, tak si neumím představit, že bychom dělali Daredevila dál bez toho, aby se tam objevil Bullseye,” říká Cox. “Bylo by skvělé mít ho někde připraveného pro určitý okamžik. Kdo by měl hrát tuto postavu, to nemám tušení, ale myslím si, že se jedná o opravdu bohatě zajímavou postavu. A samozřejmě, historie Bullseye je úzce spjata s Karen Pageovou, je to zajímavě dynamické.”

“Také bych byl rád, pokud budeme v seriálu Daredevil pokračovat, že místo toho, abychom měli každou sezónu novou postavu, tak bychom vice prozkoumali postavu Wilsona Fiska. Bylo by skvělé, kdyby se Vincent D’Onofrio zase na sezónu vrátil,” popisuje Charlie. “Na konci první řady se Wilson Fisk skutečně proměnil v Kingpina a já bych moc rád viděl, jaký to bude mít vliv na vztah Daredevil / Wilson Fisk v potenciální třetí či čtvrté řadě seriálu.”

Herec Daredevila dále také popsal to, jak byl rád za to, kdyby Jon Bernthal alias Punisher, dostal svou vlastní show. Chtěl by ho totiž vidět v 13 epizodách, které jsou především o něm.

“A pokud by dostal seriál,” dodává Cox, “tak, bych se tam moc rád objevil jako Daredevil.”

Druhá řada Daredevila má premiéru již zítra, 18. března na stanici Netflix.

O autorovi

S4TW
S4TW

Komiksy jsem začal číst s příchodem UKK na český trh, čili začátek roku 2013. Moje první články pro comixzone.cz byly zveřejněny téhož roku v listopadu. Jsem především fanoušek pláštěnek, hlavně těch marvelovských. Ale nebráním se ani jiným komiksům a dá se říct, že žánrově se snažím obsáhnout vše. Něco málo napoví má TOP10 (k 05/2017): 10. Fantomas se zlobí, 9. Fantastic Four - Příchod Galaktuse, 8. Starej dobrej Logan, 7. Živí mrtví, 6. Elektra: Atentát, 5. Hulkova planeta, 4. Skalpy, 3. Daredevil: Zmrtvýchvstání, 2. Zázraky, 1. Sin City.

Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Mohlo by Vás zajímat

Najdete nás na Facebooku