Bude Star-Lord v Avengers?

22. května 2015 S4TW Diskuze (4)
Bude Star-Lord v Avengers?

V nedávném rozhovoru, hvězda filmu Guardians of the Galaxy (pro neznabohy: Strážci galaxie), Chris Pratt, se rozpovídal o svých problémech s režisérem Jamesem Gunnem, které spolu měli během natáčení tohoto filmu – nutno zmínit, že problémy připisuje Pratt sám sobě.

Knihy Dobrovský

“Ten problém je tak trochu jako mucholapka. Pokud totiž do ní strčíte prst, může to trvat až týden, než se znovu otevře a vy ho budete moci vytáhnout.  Takže ano, měl se mnou velice těžkou práci [James Gunn], on mi prostě něco řekl nebo jsem já něco udělal, ale už mě nedokázal zase dostat zpátky tam, kde jsem původně začal,” řekl Pratt, když se snažil vysvětlit svojí tendenci dostat se dovnitř do své hlavy.

Pokud jde o Pratt, Gunn o něm říká následující, “Myslím si, že zaznamenal hodně úspěchů v posledních několika letech jako něčí legrační sidekick, což znamená, že musel vždycky žonglovat, aby všechny okolo sebe pobavil. Ovšem pravdou je, že Chris nechtěl věřit sám sobě a být prostě jen Chris Pratt – a nevěřil, že přesně tohle si publikum žádá.“

Pratt se také vyjádřil ohledně Guardians of the Galaxy, které se chystají na velká plátna v roce 2017. Tvrdí, že to bude první z minimálně dvou pokračování této zajímavé vesmírné sebranky. A už je dokonce i naplánováno, že Guardians budou mít minimálně tři díly. Dokonce tu je vysoká pravděpodobnost, že se postava Star-Lorda, kterou hraje právě Pratt, objeví i jinde než v tomto týmu a jeho filmech.

No, posuďte sami, co se dá odvodit z toho, jak Pratt popisuje svůj smluvní závazek k této roli: “…já jsem smluvně zavázán udělat ještě další tři, nebo dokonce pět, Guardians of the Galaxy nebo cokoliv jiného v MCU, však víte, další dva Guardians filmy plus ještě něco navíc…”

Z těchto náznaků lze vyvodit, že je Pratt nejspíš zavázaný k natočení alespoň dvou pokračování GotG, stejně tak jako k různým spin-off projektům, ve kterých by se měla jeho postava objevit společně s dalšími charaktery Marvelu.

Teď už se jen nabízí otázka, bude to film Avengers: Infinity War?

O autorovi

S4TW
S4TW

Komiksy jsem začal číst s příchodem UKK na český trh, čili začátek roku 2013. Moje první články pro comixzone.cz byly zveřejněny téhož roku v listopadu. Jsem především fanoušek pláštěnek, hlavně těch marvelovských. Ale nebráním se ani jiným komiksům a dá se říct, že žánrově se snažím obsáhnout vše. Něco málo napoví má TOP10 (k 05/2017): 10. Fantomas se zlobí, 9. Fantastic Four - Příchod Galaktuse, 8. Starej dobrej Logan, 7. Živí mrtví, 6. Elektra: Atentát, 5. Hulkova planeta, 4. Skalpy, 3. Daredevil: Zmrtvýchvstání, 2. Zázraky, 1. Sin City.

Poslední příspěvky v diskuzi

Elhonzo Offline
Elhonzo 26/05/2015 (26. května 2015)
Odpověd na #6258 příspěvek od spiderbat
Možná jo, ale on by se, nějaký způsob našel. Mimochodem, jak ho poráželi, v komiksech? To se mu Hulk snažil ukrást, ty Infinity Stones, zatímco ho někdo jiný (Stark, Star-Lord apod.), lechtal na zádech? Jen se ptám, nechci provokovat. Díky, za odpověď.
V komiksech je Drax na trochu jiné úrovni než ve filmu . Koneckonců je taky stvořen jen proto aby Thanose zabil . Jinak Thanos se většinou ´´porazí´´ sám. V Infinity Gauntlet Adam Warlock přednesl teorii že si Thanos sám podkopává své úspěchy aby prohrál .Že si v hloubi duše...
spiderbat Offline
spiderbat 26/05/2015 (26. května 2015)
Odpověd na #6257 příspěvek od S4TW
Drax by proti Thanosovi neměl šanci... vždyť i Ronan si s ním vytřel :-) 
Možná jo, ale on by se, nějaký způsob našel. Mimochodem, jak ho poráželi, v komiksech? To se mu Hulk snažil ukrást, ty Infinity Stones, zatímco ho někdo jiný (Stark, Star-Lord apod.), lechtal na zádech? Jen se ptám, nechci provokovat. Díky, za odpověď.
S4TW Offline
S4TW 26/05/2015 (26. května 2015)
Odpověd na #6255 příspěvek od spiderbat
No, James Gunn si prý přeje, aby Guardians, MCU rozšiřovali, což patrně znamenalo, že tahle partčka (včetně jejich vůdce), by měla zůstat ve vesmíru, co nejdál od Země, tak nevím, byť se to vvzhledem k Thanosovi, vlastně nabízí... Přesto je mi celkem jedno, jestli tam Star Lord bude, nebo ne, spíš bych tam uvítal Draxe,...
Drax by proti Thanosovi neměl šanci... vždyť i Ronan si s ním vytřel :-) 
spiderbat Offline
spiderbat 25/05/2015 (25. května 2015)
No, James Gunn si prý přeje, aby Guardians, MCU rozšiřovali, což patrně znamenalo, že tahle partčka (včetně jejich vůdce), by měla zůstat ve vesmíru, co nejdál od Země, tak nevím, byť se to vvzhledem k Thanosovi, vlastně nabízí... Přesto je mi celkem jedno, jestli tam Star...
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Mohlo by Vás zajímat

Najdete nás na Facebooku