Fotky z natáčení Civil Waru

20. května 2015 jardoom Diskuze (0)
Fotky z natáčení Civil Waru

Avengers AOU už je v tahu. Film je již dávno po premiéře a tím pádem se otevírá prostor dalším snímkům. Další v pořadí je Civil War, který uvidíme už příští rok. Na internetu se už nějakou dobu povalují první fotky z natáčení, což otevírá prostor zase mě, se o ně s Vámi podělit.

Knihy Dobrovský

Dnes se hlavně zaměříme na Capa, který si ve filmu střihne par pěkných bojových scén, což není u Capa nic nového. Všechny jeho soubojové sekvence v každém filmu vypadají velmi pěkně, takže všichni můžeme napjatě očekávat, kolikrát se ve vzduchu otočí a po kolikátem saltu Crossbonese nakope do zadku. 
Ano opravdu tady padlo jméno Crossbones. Ten kdo to ještě neví, je asi hodně pozadu, ale Crossbones bude jedním z dalších záporáků tohoto filmu. Marvel nabídl pohled na tohoto záporáka už ve snímku Winter Soldier, a to když do příběhu zasadili nenápadného vojáka S.H.I.E.L.D.u  Brocka Rumlowa, kterého si zahrát Frank Grillo. Ten na konci snímku asi neumřel, i když se na něj zřítila celá budova, což by přežil snad jen Hulk. 

O autorovi

jardoom
jardoom

Našel jsem způsob, jak prožít tisíce životů. Stačí popadnout knihu a číst, příběhů je mnoho, jen je nutné je chtít prožít

Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Mohlo by Vás zajímat

Najdete nás na Facebooku