Aquaman oficialně obsazen

13. srpna 2014 jardoom Diskuze (2)
Aquaman oficialně obsazen

Před nedávnem jsem vás informoval o možném obsazení Aquamana. Na internetu kolovalo, že pánem všech vodních ploch se možná stane Jason Mamoa, kterého znáte ze seriálů SG: Atlantis, Game of Thrones nebo z filmu Barban Conan.

Knihy Dobrovský

Všechny tyto zvěsti dnes studio potvrdilo. Od června se s Jasonem Mamoou intenzivně jednalo o jeho zapojení, do projektu Dawn of Justice. Nakonec je oficiálně potvrzeno, že Aquamana ztvární opravdu Mamoa. Nikdo zatím nepotvrdil, že se Aquaman ve filmu objeví, ale pokud je tedy Mamoa Aquamanem, kdy jindy, než v právě natáčeném snímku by se měl objevit. Je možné, že se plánuje jen nějaké cameo, které bude jistou pozvánkou a předzvěstí něčeho, co každý fanoušek DC se zatajeným dechem očekává. Ano mluvím o filmu Justice League, který bude navazovat a kontinuitně pokračovat po filmech Man of Steel a Superman vs Batman. Je také možné, že se pro Aquamana chystá vlastní film, ale tohle všechno jsou jen drby tety Emilky a my můžeme jen čekat na finální verzi událostí. Jisté je, že Zack Snyder a WB plánují něco sakra velkého a mají svá esa v rukávu.

Zack Snyder v jedné rádiové show řekl "Aquaman a jeho trojzubec, to je super. Lidé si neuvědomují, že dokáže řezat do Supermanova masa, pokud by došlo ke konfliktu." Po delším rozhovoru, kdy se na něj snesla vlna kritiky dodal "Nechci říct, že se to v mém filmu stane, nebo něco takového. Má velký potenciál. Je to pohodář, to je vše co říkám"

Zack si své úmysly brání zuby nehty, a tim dokazuje, že ví, co dělá. My doufejme, že opravdu ví, co dělá, protože každý nabubřelý kritik očekává 25. březen 2016 aby mohl zkritizovat vše, k čemu dostane tu nejměnší šanci.

 

 

Obrázek u článku není oficiální, je to jen průvodní fotka, jak by jeho postava mohla ve filmu vypadat.

 

O autorovi

jardoom
jardoom

Našel jsem způsob, jak prožít tisíce životů. Stačí popadnout knihu a číst, příběhů je mnoho, jen je nutné je chtít prožít

Poslední příspěvky v diskuzi

jardoom Offline
jardoom 13/08/2014 (13. srpna 2014)
No pořád není nic oficiálně potvrzeno :D Až někdo řekne natáčíme JL tak to přestane být spekulace. Já jsem v tomhle ohledu celkem opatrný. Rád o těchto věcech debatuji, takže dokud není něco ofiko, je to jen spekulace :D   A pokud už někdo řekl, že JL se opravdu...
LittleJohn Offline
LittleJohn 13/08/2014 (13. srpna 2014)
A zvěsti o tom, ze by se Justice League měla natáčet společně s Dawn of Justice zůstávají porad jen spekulace? Me by to přišlo celkem logicke, pokud ma by JL rok po DoJ.
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Najdete nás na Facebooku