Ohlédnutí #3

22. června 2014 jardoom Diskuze (3)
Ohlédnutí #3

Je tady neděle, což znamená další ohlédnutí za končícím týdnem. Dnes je to již třetí díl, takže jsem si dal záležet, a mám pro Vás celkem tři zprávy, které se nesou v duchu filmu Dawn of Justice, a k tomu všemu přihodím pár zajímavostí ze světa Transformers a Spider-Girl.

Knihy Dobrovský

1) První zpráva se týká obsazování do tohoto filmu. Jde o čirou spekulaci a podotýkám, že tato zpráva je spíše jen pro pobavení a pro zajímavost.  Daniel Radcliffe projevil zájem o roli Robina. V jednom rozhovoru prohlásil, že pokud se bude filmový Batman restartovat, rád by se na tomto filmu podílel v roli Robina. Myslí si, že je pro tuto roli ideální.

?

 

2) Batman natočí Batmana. Na internetu se objevila informace, která spekuluje o nové Batmanově sólovce. Superman vs. Batman je plánován na rok 2016. WB má své filmy naplánované do roku 2018, a teď to vypadá, že se Batman ukáže ve své sólovce v roce 2019, jejíž název zní The Batman a režírovat ji bude samotný Affleck, který si dokonce tuto roli střihne.

 

3) Třetí zprávou zakončím Superman vs Batman šílenství tohoto týdne. Ve filmu Dawn of Justice bude k vidění obří socha Supermana. Tato socha má být postavena k druhému výročí od zkázy, jež město postihla při útoku Zeda. Podle této informace je zřejmé, že se film bude odehrávat pár let po výše zmíněných událostech.


Ve fotogalerii najdete tuto fotku ve větším měřítku

 

4) Imax tento týden zveřejnil video k Age of Extinction, ve které demonstruje nepřeberné možnosti tvé technologie. Ve videu jsou k vidění scény z natáčení a angličtinář se doví i nějaké špeky ze zákulisí tohoto filmu.

 

5) Překrásná Karen Gillan v rozhovoru pro SFX naznačila, že je velká fanynka Spider-Mana.

SFX - Pokud byste mohla hrát superhrdinu, kterou byste si vybrala?“

Karen - "Chci si zahrát holčičí verzi Spider-Mana“

SFX - Spider-Woman?

Karen - "Spider-Woman - ona existuje?"

SFX - K dispozici je Spider-Woman a Spider-Girl.

Karen - "Chci hrát Spider-Girl!"

Je asi nepravděpodobné, že se této ženské hrdinky dočkáme na filmovém plátně. Je ale vidět, že v tom zástupu fanoušku a potencionálních herců Batmanů, Supermanů a Iron-Manů jsou i tací, kteří se nebojí netradičnějších rolí jako je tato.

O autorovi

jardoom
jardoom

Našel jsem způsob, jak prožít tisíce životů. Stačí popadnout knihu a číst, příběhů je mnoho, jen je nutné je chtít prožít

Poslední příspěvky v diskuzi

spiderbat Offline
spiderbat 23/06/2014 (23. června 2014)
Odpověd na #4801 příspěvek od Grayson
Radcliffe?No,nevím...Na Graysona s Toddem je moc malej.On se celkově na žádného Robina ani nehodí,což je dost možná jen můj osobní názor,ale zkrátka nevím,co by mu tento herec mohl nabídnout.Grayson by měl být na první pohled sympaťák,což pro mě Radcliffe rozhodně není.Milo Ventimiglia by...
DR, je podle mě, až moc spjatý s Potterem, tohle WB riskovat nebudou...
Grayson Offline
Grayson 23/06/2014 (23. června 2014)
Radcliffe?No,nevím...Na Graysona s Toddem je moc malej.On se celkově na žádného Robina ani nehodí,což je dost možná jen můj osobní názor,ale zkrátka nevím,co by mu tento herec mohl nabídnout.Grayson by měl být na první pohled sympaťák,což pro mě Radcliffe rozhodně...
spiderbat Offline
spiderbat 22/06/2014 (22. června 2014)
Ad 2) Někde jsem četl, že ta socha by měla být, před LexCorpem... A že samotný LL, by měl mít vlasy, jako Kurt Cobain... Taky bych přidal, že Google Play, spustil v ČR, službu Google movies,v rámci které jsou, k prodeji i některé komiksové filmy, a některé i s titulky, ale...
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Mohlo by Vás zajímat

Najdete nás na Facebooku