KURVA VELKÝ SIN CITY!

14. dubna 2014 Morzael Diskuze (19)

A kurva!

KURVA VELKÝ SIN CITY!

O tom, že se Comics Centrum chystá vydat omnibus z města hříchu - Sin City, jež sbírá všechny vydané svazky této série, a který letos do světa vypouští vydavatelství Dark Horse Comics, se šušká už nějakou dobu. Nyní se konečně dočkáváme oficiálních informací. Bitva ale ještě není vyhraná, na vydání je třeba i vás/nás čtenářů. 

Knihy Dobrovský

Aby se totiž tato bichle vydala, je třeba, aby se předem zaplatilo minimálně 300 kusů a to do 31.5. 2014. Pokud se tak stane, kniha vyjde v druhé polovině června, pokud ne, peníze se samozřejmě plátcům vrátí zpět. A jak že je kurva velký tento masterpiece Franka Millera? 

Počet stran: 1360 černobílých, dvoubarevných a plnobarevných
Vazba: vázaná knižní s matným potahem a parciálním lakem
Rozměry: šířka: 220 mm
               výška: 325 mm
               šířka hřbetu: 80 mm

Cena: 2200,-

Jedná se o pořádný nářez, který si já osobně nenechám ujít. Doufám a věřím v českou komiksovou komunitu, že takto vynikající projekt nenecháme zaniknout. Pro objednání a podporu projektu pokračujte zde.

Níže připojuji info o knize a fotky:

„Noc je horká jako samo peklo.“ Těmito šesti slovy uvedl Frank Miller, zázračné to dítko komiksu, naprosto nového hrdinu naprosto nové série naprosto nového nakladatelství. Této sérii se podařilo prolomit veškeré dosavadní konvence a způsobit revoluci ve světě komiksových příběhů. Otištěním Sin City na stránkách Dark Horse Present v dubnu roku 1991 dokázal Miller vrátit kriminální příběhy zpátky na stránky komiksů, jimž po celá předchozí desetiletí dominovali výlučně superhrdinové. Jím nově pojatý neo-noirový styl plný drsných mizerů, krásných žen a těch nejnadupanějších aut převálcoval všechno jako parní válec a ovlivnil vývoj mnoha budoucích kreslířů, scenáristů a filmařů. Ale co je nejpodstatnější, ovlivnil miliony čtenářů, kteří návštěvou Basin City překročili hranici, přes kterou se už nikdy nechtěli vracet zpátky. 

V následujících letech se Sin City rozrostlo na celkem sedm knih; všechny napsal a nakreslil sám Frank Miller. Sin City vyhrálo snad každou myslitelnou komiksovou cenu a výsledkem jsou dva senzační filmy, spolurežírované Frankem Millerem a Robertem Rodriguezem. V této knize je sebraných všech sedm dílů Sin City v jednom monstrózním svazku, vhodném k sebeobraně – více než 1300 kurva velkejch stránek nevídanejch rozměrů, díky kterejm vám neunikne ani to nejskrytější zákoutí Basin City a nezůstane skrytá žádná mizerná levárna.

Marvovo Drsný sbohem, Dwightova smrtící Ženská, pro kterou bych vraždil, Hartiganův zápas s Tím žlutým parchantem spolu s dalšími knihami Franka Millera ze Sin City tvoří největší a nejúžasnější kriminální ságu v komiksové historii a Kurva velký Sin City je skvělá cesta, jak pro sebe otevřít brány Města hříchu dokořán.

 

O autorovi

Morzael
Morzael

Na ComixZone hrdě zastávám funkci šéfredaktora. Na komiksy nemám vyloženě vyhraněný vkus, mám rád každé kvalitní dílo. Nejraději mám ovšem asi temnější horrorové a fantasy příběhy, rád si ale přečtu i dobrý noir. Své místo v mém srdci mají také superhrdinské komiksy, které rád čtu kvůli jejich poselství, o kterém pak s oblibou spekuluji a snažím se tyto myšlenky následně sumarizovat v mých zamyšleních.

Poslední příspěvky v diskuzi

batcat Offline
batcat 28/05/2014 (28. května 2014)
je to tam 100%.
Morzael Offline
Morzael 27/05/2014 (27. května 2014)
Odpověd na #4697 příspěvek od spiderbat
No tak hurá! Ty sis taky objednal?
Jasná páka :-) 
spiderbat Offline
spiderbat 27/05/2014 (27. května 2014)
Odpověd na #4696 příspěvek od Morzael
Tak je to tady dámy a pánové :-) Kurva velký Sin City vyjde, český národ ještě není zcela ztracen :-D. http://www.comicscentrum.cz/index.php
No tak hurá! Ty sis taky objednal?
Morzael Offline
Morzael 27/05/2014 (27. května 2014)
Tak je to tady dámy a pánové :-) Kurva velký Sin City vyjde, český národ ještě není zcela ztracen :-D. http://www.comicscentrum.cz/index.php
spiderbat Offline
spiderbat 26/05/2014 (26. května 2014)
Odpověd na #4694 příspěvek od Morzael
Stále spiderbat nevěří? :-D http://www.comicscentrum.cz/index.php (zbývá 9 objednávek) :-)
Já bych rád věřil, ale ještě zbývá, necelých 6 dní. Ale uznávám, že to jde lépe, než jsem čekal...
Minotaur.cz