Nové Anime seriály Iron man a Wolverine

16. srpna 2011 Pavouk Diskuze (0)

Co všechno pro nás chystají Japonci?

Nové Anime seriály Iron man a Wolverine

Už bylo mnoho pokusů zanimovat Wolverina a Iron Mana. Japonští mistři Anime pro nás chystají něco jako reboot pro tyto seriály. Jak si teda vůbec povedou?

Po neúspěšných Marvel Anime Japonských pokusů - Wolverina a Iron Mana budem mít v pátek živo. Japonci se rozhodli udělat novou sérii pro oba seriály. A o čem by měli být? Nejspíš o tom, jak tito hrdinové ochraňují Japonsko, což je jasné. Pro shrnutí jsem pro vás nachystal prewiev, které o seriálech bude pojednávat. Nejdříve věnujme pozornost Wolverinovi:

Knihy Dobrovský

 

New Wolverine Anime This Friday

Wolverine se seznámí v New Yorku s Japonkou Mariko, do které se taky zamiluje. Ovšem dívka najednou zmizí a to je úkol pro Wolverina. Snaží se Mariko najít kdesi v Japonsku. To se nelíbí Marikině otci - Yashidovi Shigenovi, který je šéfem organizace Yakuza-Kuzuryuu. Když Logan Mariko objeví, je otráven a ztrácí své regenerační schopnosti. Je však nalezen a vyléčen zázračnou Yukio. S ní spoj síly a snaží se Mariko zachránit a nepřítele porazit. Jak si povedou? To se dozvíte v nové sérii Wolverina.

Člověk by si myslel, že Wolverine by se všemi svými nepřáteli zametl podlahu, ale bohužel tentokrát to Wolverine nebude mít tak lehké. Sledujte nové Wolverinovy příhody, jenž se odehrávají na cestě k záchraně Mariko v zbrusu nových epizodách Wolverina!

Až do Wolverina vejde adamantium v celé své kráse tento Pátek, prohlédněte si galerii z nové série ve foto galerii.


No, to vypadá celkem slibně, ale možná to bude znovu neúspěch, jako u jiných epizod. Nechme se tedy překvapit, co pro nás nové Anime chystá.

P.S.: Při sledování neseďte moc blízko u televize, aby vám Wolverine nevybodl oči.


Nyní si můžeme popovídat o Iron Manovi. No, musíme uznat, že žádný Iron - seriál neměl moc velký úspěch. Ani Anime. Uvidíme, jak si povede nová řada. Znovu jsem si nachystal shrnutí. Tony Stark, nebo-li Iron Man je již v důchodu někde v Japonsku...(Více v Prewiev)

New Iron Man Anime This Friday

Příběh miliardáře a alkoholika Tonyho Starka zná každý správný Marvelák. No, zkrátka, japonci si troufli na Anime s Iron Manem, kde bude Tony již v důchodu někde v Japonsku. Iron Mana už má za sebou, ale v Japonsku se objevilo nové nebezpečí s novým nepřítelem. Vybouchla jaderná elektrárna, takže Tony Stark na sebe zase bude muset hodit MARK III a tentokrát bude muset chránit Japonsko. Co na Iron Mana vůbec čeká? Nic jiného než jen nebezpečí a to bez pomoci! Navíc se dostává do sporu se zločineckou organizací zvanou Zvěrokruh a zjišťuje, že jeho nový typ brnění bylo ukradeno. Jak si Iron Man povede se dozvíte v nových epizodách Iron Mana. Buďte u toho, ať jste kde jste!


PS: Wolverina lze sledovat i na českém Anime kanále Animax. Zítra v 00:00 díl Wolverine-Kikyo (103).

Tak jsme si pověděli, co se dalo. Předchozí epizody se nepovedly a jediné, co může seriály zachránit jsou nové série. Držme jim tedy palce!

Co si o nových epizodách myslíte vy? Jak si podle vás povedou?

O autorovi

Pavouk
Pavouk

Autor o sobě ještě nestačil nic napsat.

Minotaur.cz
Minotaur.cz

Sdílet článek

Najdete nás na Facebooku