100.0%
Carnage

Marvel

100.0%

Cletus Cassady je od malička tak trochu psychopat. Poslal na elektrické křeslo svého vlastního otce, a zabil svou matku. Stal se z něj sirotek s původem, že jeho rodiče mu zabil vrah. Ze sirotčince ale utekl. Když dospěl, živil se jako vrah. Ovšem Spider-Man ho dostal za mříže. V cele byl spolu s Eddiem Brockem, alias Venomem. Ten byl ale od symbionta oddělen. Bohužel si ho brzy našel, a tak Eddie lehce proboural zeď. Cassydy chtěl také utéct, ale to vůbec nemusel. Nevšiml si, že kousek symbionta zůstal na zdy. Spojil se s Cassydym a vznikl Carnage. Horší monstrum než Venom. Jeho nenávist ke Spider-Manovi byla taky silnější než Venomova. Carnage má jediný cíl. Zničit Spider-Mana a pokud možno i celý svět.

Obsah je otevřen editaci.
Pokud nám chcete přispět informacemi o dané položce, pokračujte zde

Cletus Cassady je od malička tak trochu psychopat. Poslal na elektrické křeslo svého vlastního otce, a zabil svou matku. Stal se z něj sirotek s původem, že jeho rodiče mu zabil vrah.  Ze sirotčince ale utekl. Když dospěl, živil se jako vrah. Ovšem Spider-Man ho dostal za mříže. V cele byl spolu s Eddiem Brockem, alias Venomem. Ten byl ale od symbionta oddělen. Bohužel si ho brzy našel, a tak Eddie lehce proboural zeď. Cassydy chtěl také utéct, ale to vůbec nemusel. Nevšiml si, že kousek symbionta zůstal na zdy. Spojil se s Cassydym a vznikl Carnage. Horší monstrum než Venom. Jeho nenávist ke Spider-Manovi byla taky silnější než Venomova. Carnage má jediný cíl. Zničit Spider-Mana a pokud možno i celý svět. 

Zdroj: Autor záznamu

Komentáře uživatelů

bane
Offline

Carnage je jeden ze Spideyho největších nepřátel. Pro představu zmíním, že je o mnohem silnější než Venom a to je co říct. Je to jeden z mých oblíbených padouchů a proto dávám 5/5.

(19. ledna 2013)
The First Robin
Offline

Drsnější verze Venoma. Tohle je opravdu Masakr, jak byl překladateli označen v animáči Spider-Man TAS. Určitě daleko zkázonosnější než Venom. Ničitel, který se nezastaví před ničím.

(14. srpna 2013)
Batman
Offline

Asi Spider manův nejsilnější protivník.Jeto psychopat a vrah ale můžeme ho popsat jediným slovem masakr.Pro představu když se oběvil Carnage poprvé museli se proti němu spojit Spider man,Venom a Human Torch.Určitě 5/5.

(19. ledna 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Rok vzniku 1992
První výskyt Amazing Spider-Man # 360
Svět Marvel
Strana Záporná
Schopnosti Stejné jako Venom, akorát je mnohem silnější!
Alias Cletus Kasady
Výška 212 cm
Váha 310 kg
Barva vlasů bez
Barva očí bílá
Působiště Země,Battle world
Rasa (druh) Člověk + symbiont
Místo původu Brooklyn, New York

Systémové informace

Má na starosti Pavouk
Vloženo 16. srpna 2011
Naposledy editováno 6. září 2013

Najdete nás na Facebooku