--
Humpty Dumpty

DC Comics

--

Mít smůlu, to je prostě prokletí a své o tom ví i Humpty Dumpty, jehož smolařství v kombinaci s velmi nízkým IQ, ho dostalo do nejednoho problému. Tuto postavu vytvořili Dan Slott a Ryan Sook.

Obsah je otevřen editaci.
Pokud nám chcete přispět informacemi o dané položce, pokračujte zde

Objevuje se v komiksu (Arkham Asylum: Living Hell) a pak má ještě pár vedlejších rolí v komiksech jiných a teď je i v novém animovaném Batmanovi.

Jméno Humpry Dumpler zdědil podle postavičky z pohádek Humpty Dumpty, což je vajíčko, které sedí na zídce, z níž spadne a rozbije se.

Origin: (viz. Arkham Asylum: Living Hell)

Tento padouch se nikdy zatčení a podobným věcem nebránil a taky nikdy nějak extra zlo nekonal, měl spíše jen hroznou smůlu, již v dětství se mu pokazilo vše co mohlo a jednou se tomu rozhodl přijít na na kloub. Rozmontoval lokomotivu, která mu ujela před nosem a poté ji složil zpátky, jenže něco zaměnil a lokomotiva vykolejila a zranila neskutečně moc lidí.

Nechtěl dělat zlo, ale měl radost, že se ta smůla nestala jemu. Našel si zálibu ve skládání a rozkládání věcí. Jednou mu přišlo, že není něco v pořádku s jeho babičkou, že je v ní něco zlého, tak ji rozložil a složil zase zpět.

Čímž se dostal do Arkhamu a stal se vzorovým vězněm, který nedělá žádné problémy a má radost, pokud může složit něco rozloženého. Není špatný člověk, má jen smůlu.

Když se ho pokusila Batwoman zatknout, nechtěně jí vyhodil obě ramena z kloubu a hned na místě jí je zase nahodil. Poté ji dokonce dovedl k sobě domů, aby jí ukázal babičku.

Tato postava se již objevila také v animáku Beware the Batman a narazit jste na ni mohli při hraní videohry Batman: Arkham Asylum 

Zdroj: Autor záznamu

Komentáře uživatelů

Bez komentáře
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Rok vzniku 2003
První výskyt Arkham Asylum: Living Hell #2
Svět DC Comics
Strana Záporná
Schopnosti Neskutečný chtíč skládat a rozkládat věci
Alias Humphry Dumpler The Super Saboteur
Výška 195 cm
Váha 156 kg
Barva vlasů bez
Barva očí hnědá
Působiště Země
Rasa (druh) Člověk
Místo původu Gotham

Systémové informace

Má na starosti Cipra
jardoom
Vloženo 6. září 2018
Naposledy editováno 6. září 2018

Najdete nás na Facebooku