--
Doctor Gravity

Doctor Gravity tvrdí, že je pofesorem fyziky na Columbijské universitě, avšak ve skutečnosti je pouze studentem této university s oborem zaměřeným na Anglický jazyk, který se insprioval Kick-Assem a stal se superhrdinou. Je členem Justice Forever.

Komiksy v kterých postava vystupuje

Obsah je otevřen editaci.
Pokud nám chcete přispět informacemi o dané položce, pokračujte zde

Doctor Gravity tvrdí, že je profesorem fyziky na Columbijské universitě, avšak ve skutečnosti je pouze studentem této university s oborem zaměřeným na Anglický jazyk, který se inspiroval Kick-Assem a stal se superhrdinou. Je členem Justice Forever.

Biografie

Origin:

Po té co se Kick-Ass stal fenoménem, Doctor Gravity se jím nechal inspirovat a stal se superhrdinou hlídajícím ulice New Yorku. Poprvé se představuje na hlídce s Kick-Assem, kde tvrdí, že je profesorem fyziky vyzbrojený gravitační tyčí, která dokáže kohokoliv 20x těžším než ve skutečnosti je. Avšak, později odhaluje, že tomu tak není a jeho gravitační tyč je pouze baseballová pálka obalená staniolem.

Justice Forever:

Doctor GravityPři hlídce, je v Kick-Assově stínu během jejich pouličním souboji, díky této zkušenosti se později rozhodne Kick-Asse představit ostatním členům v Justice Forever. Jakož to student, Doctor Gravity má ráno po té co Justice Forever jdou na svou první misi za svržením obchodu s lidmi zkoušku. A z toho důvodu se této mise nezůčastní. Po nějakém čase, chodí z místa na místo a zachraňují společně občany ze všech možných druhů nesnází. Díky tomu brzy, Justice Forever získá spousty nových členů.

Mother Fuckerovy útoky:

Sal Bertolinni, vůdce Justice Forever a superhrdina Colonel Stars, je zavražděn krutým superpadouchem, který si nechává říkat The Mother Fucker. Sala zabíjí protože je spojencem Kick-Asse, který je jeho nemesis. Salův bratr, superhrdina Liutenant Stripes je kvůli tomu ve velké depresi.

Po dalším The Mother Fuckerově útoku, policie po tomto útoku nařídí pozatýkat všechna maskovaná individua. Kick-Assův otec, který ví o Daveově tajné identitě a odmítá mít svého syna ve vězení. A tak policii tvrdí, že on je Kick-Ass, aby ho ochránil.

Aby toho na Davea nebylo moc, The Mother Fucker nechá jeho otce ve vězení zabít. Jak policie vyřeší vše okolo útoků, jsou všichni hrdinové propuštěni a účastní se pohřbu Daveova otce. Těsně před jejich odchodem domů, The Mother Fuckerovi rváči na ně zaútočí a unesou Davea. Ten je pochvilce zahráněn malou dívkou Mindy Macready, lépe známou jako Hit-Girl.

Bitva na Times Square:

Doctor Gravity

Doctor Gravity pomáhá Kick-Assovi, spolu se spoustou dalších super, které Kick-Ass kontaktoval, aby mu asistovali při útoku na The Mother Fuckera. Kterého se jim povedlo porazit, avšak policie náhle přijíždí a zatýkají každého muže či ženu v kostýmu, protože nejsou schopni rozlišit kdo je hrdina a kdo padouch.

Kick-Assovi se povede šťastně uniknout, zatím co Doctor Gravity je zatčen spolu se všemi ostatními. A jak byl odváděn do policejního auta, dav jásal hrdinům a dožadoval se jejich propuštění.

Osobnost

Doctor Gravity při hlídce spolu s Kick-Assem mu říká, že si vymyslel příběh pro svou zbraň, zvanou Gravity Pole (gravitační tyč). Zatím co se to můžeš zprvu zdát matoucí, vysvětluje, že to udělá jeho heroickou osobu více zajímavou, než když by všichni věděli, že je to pouze baseballová pálka obalená hliníkovou folií.

Schopnosti

Doctor Gravity se předvedl jako schopný v oboru boje, při tom jak si vedl proti The Mother Fuckerově týmu superpadouchů zvaného Toxic Mega Cunts.

Vybavení

Zbraně:

Hlavní zbraní Doctora Gravity je Gravity Pole (gravitační tyč), což je pouze obyčejná baseballová pálka obalená v hliníkové folii. Později v komiksu, mu dal Colonel Stars pistoli jako zbraň. Tak či onak není známo jestli v ní byly nějaké náboje.

Film

Doctor Gravity

Postava Doctor Gravity se objevila ve filmu Kick-Ass 2 z roku 2013. Je zde také členem týmu Justice Forever a je prvním superhdinou, se kterým Kick-Ass naváže kontakt. Doctora Gravity v tomto filmu ztvárnil Donald Faison.

Zdroj: Autor záznamu

Komentáře uživatelů

Bez komentáře
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Rok vzniku 2010
První výskyt Kick-Ass 2 #1 - Balls to the Wall
Svět --
Strana Kladná
Schopnosti Jeho hlavními schopnostmi jsou velká výdrž a vysoký intelekt.
Alias --
Výška --
Váha --
Barva vlasů černá
Barva očí hnědá
Působiště Země
Rasa (druh) --
Místo původu --

Souvísející - Filmy

Systémové informace

Má na starosti TommyEmko
Vloženo 31. srpna 2013
Naposledy editováno 31. srpna 2013

Najdete nás na Facebooku