--
Battle Guy

Marty Eisenberg je kamarád Davea Lizewskiho (Kick Ass). Jako superhrdina je znám pod přezdívkou Battle Guy a je členem Justice Forever.

Komiksy v kterých postava vystupuje

Obsah je otevřen editaci.
Pokud nám chcete přispět informacemi o dané položce, pokračujte zde

Marty Eisenberg je kamarád Davea Lizewskiho (Kick Ass). Jako superhrdina je znám pod přezdívkou Battle Guy a je členem Justice Forever.

Marty původně členům Justice Forever řekl, že byl svědkem jak byli jeho rodiče zavražděni a snědeni a že vrah použil kreditní kartu jeho rodičů na předplatné porna. Později když se do týmu připojuje Kick-Ass, Dave poznává Martyho hlas a informuje tým, že Martyho rodiče jsou stále naživu.

Hit-Girl

Battle Guy je zde viděn mezi ostatním lidmi, kteří vystupují jako maskovaní hrdinové.

Kick-Ass 2

Když se Kick-Ass poprvé potkává s celou Justice Forever, Battle Guy vyprávý svůj příběh o tom, jak byli jeho rodiče zavražděni, ale David poznává Martyho hlas a osloví ho faktem, že jeho rodiče jsou stále naživu. Battle Guy si následně sundá svoji masku a všem se za svou lež omlouvá a vysvětluje, že cítil že potřebuje nějakou temnou minulost, aby ho mezi sebe přijali. Colonel Stars ho chápe a aby věděl, že je vše v pořádku poplácá ho po zádech.

Battle Guy A Kick-Ass jsou spolu viděni o dost častěji, oba totiž chodí na stejnou školu a jsou na stejné notě. Jsou spolu viděni když jejich tým vtrhne do skladiště Mistra Kima. Společně také do týmu přivedou jejich kamaráda Todda. Dokonce jsou spolu i do nemocnice navštívit Katie.

Když je pak Davidův otec, pan Lizewsky uvězněn na Rykerově ostrově, zůstává David s Martym. Když se pak David dozvídá, že je jeho otec mrtvý Marty je také u toho a je i na pohřbu pana Lizewskiho, na který pak zaútočí Red Mistova banda.

 Později když Red Mistův tým super padouchů bojue s Kick-Assovým týmem superhrdinů, snaží se Battle Guy s Toddem najít nějaké místo, kde se budou moci schovat, při čemž jsou svědky jak Hit-Girl zabíjí Mother Russiau. Battle Guy celý souboj přežívá a později se potkává s Kick-Assem a Toddem a vypadá to, že se všem tře podařilo vyhnout vězení.

Postava Battle Guye se také objevila ve filmu Kick-Ass 2: Balls to the Wall z roku 2013 a ztvárnil ji herec Clark Duke.

Zdroj: Autor záznamu

Komentáře uživatelů

Bez komentáře
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Rok vzniku 2010
První výskyt Kick-Ass 2 #1 - Balls to the Wall
Svět --
Strana Kladná
Schopnosti --
Alias Marty Eisenberg
Výška --
Váha --
Barva vlasů hnědá
Barva očí hnědá
Působiště Země
Rasa (druh) --
Místo původu --

Souvísející - Osobnosti

Souvísející - Filmy

Systémové informace

Má na starosti TommyEmko
Vloženo 29. srpna 2013
Naposledy editováno 31. srpna 2013

Najdete nás na Facebooku