93.3%
Ezekiel

Marvel

93.3%

Tato položka je zatím v databazi bez textu.

Komiksy v kterých postava vystupuje

Obsah je otevřen editaci.
Pokud nám chcete přispět informacemi o dané položce, pokračujte zde

Ezekiel Sims má dlouhou historii, která je samotným Ezekielem zatajena. Ezekiel se většinou vyskytuje jako spojenec Spider-Mana. Spider-Manovi pomohl porazit Morlouna, nebo Mu i pomohl zjistit, kdo sám doopravdy je. Ezekiel je velmi záhadný, a jak již bylo zmíněno, o své minulosti mlčí. Bylo pouze vyzrazeno, jak přišel ke svým schopnostem a síle, ale o tom až v historii. Ezekiel by se dal popsat jako člověk, který je jen s těží pochopitelný. Jako člověk, který Vás varuje před nebezpečím, když Vám opravdu hrozí. Ovšem aby jste Mu v takové situaci rozumněli, o tom si můžete dát jen zdát, nebo být studiem a rčením našprtaní. Ve svém obleku je věčně zahalený ve své modré či černé kápi, černých nebo modrobílých kalhotách, a věčně je v akci naboso ( Což přímo nesnáší, jak dal vědět v sešitu Amazing Spider-Man: Návrat ). V civilu se vyskytuje jako obyčejný podnikatel, jako hodný stařík v libovolném oblečení, které z "Hygienických" důvodů často mění.

Jak již bylo zmíněno, Ezekiel o své minulosti neustále mlčí. Ovšem je známo, jak přišel ke své moci. Ezekiel objevil svou sílu a moc v dalekém Egyptě. Tam mu byl nabídnu věčný život, síla a moc za to, že jednomu z egyptských národu pomohl přemoci jejich věčné nepřátele. To se nedalo odmítnout. Následující den vyslal národ jednoho z občanů s Ezekielem do jakési jeskyně, kde se to vše odehrálo. Ezekielovo nebylo zaručené, že přežije, ale to Ezekiel i tak podstoupil. Postup byl takový: V blízkost musel být nožem zabit okylní pavouk. Krev pavouka zůstala na noži, který se brzy spojil s Ezekielem. Ezekiel prožil ohromnou bolest, a pak už se probudil ve svém domě v USA. Když Ezekiel zjistil, jakými schopnostmi disponuje, rozhodl se je využít pro ochranu USA. Našel si práci, a začal nový život. Často se spojuje se Spidermanem.

Ezekiel se poprvé vyskytl v komiksu Amazing Spider-Man # 30, který vyšel v roce 2001. Pak se o Ezekielovi nějakou dobu nevědělo. Ovšem se našel spisovatel Joseph Michael Straczinski, který Ezekiela vzkřísil v komiksu The Amazing Spider-Man: Coming Home ( Návrat ).

Marvel nikdy nezvažoval natočit film o Ezekielovi. Ani to nemají v plánu do budoucna, což je možná dobře, jelikož je Ezekiel velmi neznámá postava.

Komentáře uživatelů

Batman
Offline

Parádní postava jenž mně vemi mile překvapila.A to hlavně tím že nové postavy jsou většinou zbytečné on však ne.

(26. ledna 2013)
bane
Offline

Výborná postava. Dokáže Spideyho varovat před nebezpečím a v případě nouze sám nabídne pomocnou ruku. Tato postava si rozhodně zaslouží 5/5.

(26. ledna 2013)
Cap 12
Offline

S touto postavou jsem se poprvé seznámil v prvním dílu UKK. Ezekiel si rozhodně zaslouží 5z5.

(27. března 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Rok vzniku --
První výskyt Amazing Spider-Man # 30
Svět Marvel
Strana Kladná
Schopnosti Stejné schopnosti jako Spider-Man, akorát bez metání pavučin a pavoučího smyslu, a navíc disponuje zvýšenou silou a váhou.
Alias Ezekiel Sims
Výška --
Váha 180 kg
Barva vlasů bílá
Barva očí modrá
Působiště Země
Rasa (druh) --
Místo původu USA, -

Systémové informace

Má na starosti Pavouk
Vloženo 17. ledna 2012
Naposledy editováno --

Najdete nás na Facebooku