100.0%
Americký upír 2

American Vampire, Vol. 2

100.0%
-- %
Extérní hodnocení

Las Vegas, Nevada, 1936. Největší sláva města hříchu je ještě hudbou budoucnosti, ale hazard, prostituce a ozbrojený zločin již patří k jeho hlavním ekonomickým aktivitám. A houževnatý šéf zdejší policie Cash McCogan je rozhodnut město vyčistit, i kdyby to znamenalo pustit se do nechutně bohatého konsorcia, které jen o pár mil dál staví úchvatnou Hooverovu přehradu.Jenže přehradit tu nepotřebuje jen řeka Colorado. Ve městě hříchu se usadil Skinner Sweet, první a nejnebezpečnější americký upír. Je to město podle jeho gusta, kde se za peníze dá uhasit žízeň každého druhu. Jenže není jediný upír, který chce zabořit zuby do Las Vegas. Na spadnutí je totální válka mezi nejstaršími a nejvražednějšími upíry světa, nemluvě...

Obsah

„Vždycky musím být poslední chlap, co zůstane na nohou.“ – Skinner Sweet

V hříšném městě Las Vegas působí za bílého dne nový druh upíra.

Paličatý polda se snaží, aby v jeho městě stálo za to žít.

Tajná společnost chce pomstít krvavé křivdy.

Píše se rok 1936 a Amerika je čím dál modernější – jenže její Západ je divočejší než kdy předtím…

AŤ ŽIJÍ UPÍŘI!

Las Vegas, Nevada, 1936. Největší sláva města hříchu je ještě hudbou budoucnosti, ale hazard, prostituce a ozbrojený zločin již patří k jeho hlavním ekonomickým aktivitám. A houževnatý šéf zdejší policie Cash McCogan je rozhodnut město vyčistit, i kdyby to znamenalo pustit se do nechutně bohatého konsorcia, které jen o pár mil dál staví úchvatnou Hooverovu přehradu.
Jenže přehradit tu nepotřebuje jen řeka Colorado. Ve městě hříchu se usadil Skinner Sweet, první a nejnebezpečnější americký upír. Je to město podle jeho gusta, kde se za peníze dá uhasit žízeň každého druhu. Jenže není jediný upír, který chce zabořit zuby do Las Vegas. Na spadnutí je totální válka mezi nejstaršími a nejvražednějšími upíry světa, nemluvě o tajemné společnosti, která si vytkla za cíl je všechny nadobro vyhladit. Kdopak zůstane živý (či neživý), až se usadí zvířený prach?

Zdroj: Oficiální text distributora

Autoři

Komentáře uživatelů

gumidekmedvidek
Offline

Druhý díl pokračuje v atmosféře dílu předchozího a navazuje na osudy našich hlavních postav. Sice se samotný Skinner Sweet vyskytuje na scéně jen občasně, ale za to když už, tak to stojí za to. Celou dobu za něj mluví svět upírů, který si vytvořil. Osobně se nemůžu dočkat třetího dílu.

(22. září 2013)
Morzael
Offline

Opět parádní kousek, který s klidem dosahuje kvalit prvního dílu. Zase se dostáváme hlouběji do upířího světa Scotta Snydera a opravdu to stojí za to. Jen by to chtělo více Skinnera Sweeta. Více v mé recenzi.

(26. října 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název American Vampire, Vol. 2
Druh Román
Žánr Horor
Série Americký upír (2013)
Vydavatelství v ČR BB art
Datum vydání v ČR 04/09/2013
Originální vydavatelství Vertigo
Datum vydání v zahraničí 08/05/2012
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Scott Snyder
Kresba: Rafael Albuquerque
Kresba: Mateus Santolouco

Typ vazby

Vázaná

Formát 168x258mm
Počet stran 160
Tisk barevný
Cena 499.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)
Předchozí
Americký upír 1

Systémové informace

Má na starosti gumidekmedvidek
Vloženo 18. července 2013
Naposledy editováno 13. listopadu 2013

Najdete nás na Facebooku