97.6%
Ultimátní komiksový komplet #012: Zázraky

Vítejte v New Yorku. Ve městě, kde se po ulicích potulují hořící postavy, kde lidé v zářivých kostýmech slézají skleněné a betonové zdi a kde stvůry z vesmíru hrozí pohlcením našeho světa.

Obsah

Vítejte v New Yorku. Ve městě, kde se po ulicích potulují hořící postavy, kde lidé v zářivých kostýmech slézají skleněné a betonové zdi a kde stvůry z vesmíru hrozí pohlcením našeho světa. To je svět nakladatelství Marvel, kde se denně setkává všední s neuvěřitelným. To je svět Zázraků. Staňte se přímými svědky vzniku fantastického světa. Pojďte se podívat na světoznámé hrdiny v jiném světle, s nádechem posvátné bázně a lehkým mrazením v zádech. Poprvé uvidíte svět nakladatelství Marvel ze zcela jiného pohledu - z toho svého.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Marvels #0-4

Autoři

Kurt Busiek
Kurt Busiek
Scénář
Alex Ross
Alex Ross
Kresba

Postavy

Komentáře uživatelů

Memphis
Offline

Výborný scénář - ten příběh je vážně skvělý až geniální, Phil Sheldon má hlubokou psychologii a samozřejmě báječný životní příběh, jeho knihu Marvels bych si rád pořídil :)! Ke kresbě mám výhrady, ve skrze je výborná, budovy, prostory, prostředí, civilní postavy - vše skvělé, ale superhrdinové se mi moc nelíbili. Celkově vysoký nadprůměr, ale ke geniálním kouskům tomu něco chybí.

(14. července 2013)
Drekorian
Offline

Čtvrtka UKK za námi a patnácté číslo je podle mě naprosto bezkonkurenčně to nejlepší, co jsme mohli doposud vidět. Nádherný epos, spousta vynikajících bonusů, skvělá malba, nebýt místy trochu humpoláckého překladu, bylo by to zcela dokonalé.

(11. července 2013)
karl173
Offline

Na první pohled vás kniha upoutá kresbou Alexe Rosse a zpočátku půjde spíše o ni. Příběh se rozjíždí pomalu a nulté a první dvě čísla jsou především zajímavě a dobře zachycené důležité momenty či milníky Marvelu. Postupně ale příběh novináře Sheldona rostl na hloubce a třetí a čtvrtá kapitola byli jednoduše řečeno skvělé. Z průřezu historií se stal příběh nad kterým je třeba se zamyslet a faktem je že i když se jedná o fantasy, tak chování lidí je jak z reálného života. A je to smutný pohled. 90%

(7. října 2018)
jh666
Offline

Prostě nádhera. Krásná kresba a největší události z dějin Marvelu očima normálních lidí. Nultý sešit o prvním Human Torchovi je sice kraťoučký, ale člověka tak nějak zasáhne. A pak je tu všechno druhá světová, Avengers, FF a Galactus, nenávist vůči mutantům a Sentinely a vše končí u Gwen. Věděl jsem jak to skončí, ale stejně mě to zasáhlo, protože těch pár stran stačilo, abych si jí hodně oblíbil. Kdyby to šlo 6z5

(7. srpna 2013)
arrow
Offline

Nejlepší z UKK tohle je vážně špička. Originální příběh Kurta Buiseka dokonale koresponduje s to nejlepší kresbou Alexe Rosse. Komiks z pohledu normálního novináře, který je v centru dění a přihlíží k nejpodstatnějším momentům jak této planety, tak i života superhrdinů. Jednotlivá stránka je jako obraz. Tento komiks patří k mým nejoblíbenějším, hodnotím 100%. Jediné co bych vytknul je, že jsem nepochopil některé spojitosti (což je spíše moje chyba) a doporučuji všem si ho přečíst, obzvláště nováčkům ve světě komiksů.

(20. října 2015)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Marvels
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 10/07/2013
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 11/07/2012
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Kurt Busiek
Kresba: Alex Ross

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 216
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti Morzael
Vloženo 10. července 2013
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku