64.4%
Batman: Detective Comics 1 - Tváře smrti

Batman: Detective Comics, Vol. 1 - Faces of Death

64.4%
-- %
Extérní hodnocení

Batman se střetne se svým nejděsivějším protivníkem. Z Arkhamovy léčebny zmizí Joker a z hrozných stop, jež po sobě zanechal, nedokáže ani Batman vyčíst, k čemu vlastně došlo. V celém Gotham City se dějí prapodivné, hrozné věci a zdá se, že za tím vším figuruje nový zloduch, který si nechá říkat Dollmaker.

Obsah

Batman se střetne se svým nejděsivějším protivníkem.

Z Arkhamovy léčebny zmizí Joker a z hrozných stop, jež po sobě zanechal, nedokáže ani Batman vyčíst, k čemu vlastně došlo. V celém Gotham City se dějí prapodivné, hrozné věci a zdá se, že za tím vším je nový zloduch, který si nechá říkat Dollmaker. 
Ten nyní unesl další dvě oběti – mladou nevinnou dívku a policejního komisaře Jima Gordona. Chce-li je Batman zachránit, musí Dollmakerovi jako návnadu předhodit něco mnohem lákavějšího – sebe samotného.

Když má již Dollmaker Batmana ve své moci, hodlá jej prodat tomu zájemci, který za něj zaplatí nejvíc. Dokáže Batman nakonec uniknout i z tohoto zajetí? A podaří se mu vypátrat Dollmakerovo tajemství a zjistit, kam se vlastně poděl Joker? Nebo nakonec zvítězí Dollmaker?

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Batman: Detective Comics #1-7

Autoři

Tony S. Daniel
Tony S. Daniel
Kresba/Scenář

Postavy

Komentáře uživatelů

jardoom
Offline

Tenhle Batman není vyloženě špatný, problém ale byl, že jsem se u knihy nedokázal udržet a myslím, že za to může právě ona kniha a né má nesoustředěnost. Je to temné, to se musí nechat. Dozajista je to právě ta lepší část tohoto komiksu. To je ale vše, co by stálo za zmínku. Nějak mne to nezabavilo a ke čtení jsem se musel přemáhat, co se mi často nestává a už vůbec ne u New52 komiksů. Řekl bych, že se jedná o průměrné čtení, ale od jedné z hlavních postav DC bych čekal trochu víc. Kresba je ale hezká, i když v některých temnějších scénách se člověk může trochu ztratit.

(21. září 2015)
miro382
Offline

Aj keď sa to nemôže rovnať sovímu tribunálu ale i tak je to dosť dobrý komiks a stoji za prečitanie.Prvá časť s Dollmakerom bola dobrá ale ta druhá s penguinom už slabšia.

(18. listopadu 2013)
Elhonzo
Offline

Více méně vše už bylo řečeno , první část knihy je atmosférická bomba a myslím že takhle by měl vypadat správný komiks s Batmanem.Bohužel ta druhá část dělá knize malinkou ostudu ale vše to vcelku zachraňuje parádní kresba která si rozumí s dějem.Hold je výhoda když jste jak autor tak kreslíř svého díla.

(11. července 2013)
Drekorian
Offline

Buď jsem blbec a nepochopil jsem nějakou hlubokomyslnou přesahovou myšlenku, nebo je tenhle komiks slušně řečeno o ničem. Příliš nefandím autorům, kteří zároveň píší scénář a zároveň kreslí, protože typicky (neříkám, že zcela vždy) z toho vyleze nějaká takováhle matlanina. Daniel skáče mezi příběhy, vždycky něco rozvrtá a pak opustí. Někde jsou ty výtky asi neoprávněné, Jokera je třeba jen natýzovat, aby smetanu slízl Snyder v třetí knize Batmana, ale na to, abych u první knihy nevěděl, která bije, to se mi snad u komiksu ještě nestalo. Kresba pěkná, libivá a zasloužila by si lepší příběh.

(13. ledna 2016)
Mr.FREAKE
Offline

Príbeh by bol docela dobrý keby sa tam nenachádzalo tolko logických kixov. previazanost krezby a scénaru vdaka tomu ze oboje robil jeden autor je plus. osobne sa mi ale zvázok zdá docela nudný a nedotiahnutý..

(28. července 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Batman: Detective Comics, Vol. 1 - Faces of Death
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Batman: Detective Comics - New 52 (2013)
Vydavatelství v ČR BB art
Datum vydání v ČR 07/05/2013
Originální vydavatelství DC Comics
Datum vydání v zahraničí 12/06/2012
Vazba Pevná/Paperback
Autoři Kresba/Scenář: Tony S. Daniel

Typ vazby

Brožovaná

Formát 168x258mm
Počet stran 176
Tisk barevný
Cena 399.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Vázaná

Formát 168x258mm
Počet stran 176
Tisk barevný
Cena 599.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti gumidekmedvidek
Vloženo 7. února 2013
Naposledy editováno 3. dubna 2016

Najdete nás na Facebooku