72.4%
Ultimátní komiksový komplet #004: Wolverine
72.4%
-- %
Extérní hodnocení

Ze stránek komiksu Uncanny X-Men přichází Wolverinovo první sólové vystoupení! Zachycuje jeho cestu do Japonska, kde chce najít svou lásku, Mariko.

Obsah

Ze stránek komiksu Uncanny X-Men přichází Wolverinovo první sólové vystoupení! Zachycuje jeho cestu do Japonska, kde chce najít svou lásku, Mariko. Tam se ale Wolverine dozvídá, že si Mariko vzala jiného, aby splatila dluh svého otce. Rozzuřený zradou, bojuje Wolverine s tajemnou organizací jménem Ruka ... a získává nového spojence. Stejně bojem posedlou a stejne divokou válečnici Jukio.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Wolverine #1-4

Autoři

Chris Claremont
Chris Claremont
Scénář
Frank Miller
Frank Miller
Kresba

Postavy

Komentáře uživatelů

batcat
Offline

V jednom slove. Blbost. Uplna blbost pre deti. Bohuzial aj pribehy pre deti sa daju robit lepsie. Kresba Millera ma sklamala, ale od komiksu som vela neocakaval.

(12. října 2016)
Professor Zoom
Offline

Na klasické dielo o Wolverinovy som sa už dlho tešil. A výsledok mi prišiel docela slabý. V porovnaní s filmom to malo docela dosť spoločného. Kresba opäť "oldschoolová" a to sa mi páčilo.

(10. října 2013)
Morzael
Offline

Přímý a nudný scénář bez napětí, které šperkuje jen téma Japonsko. Kresba má dobré ale i špatné chvilky, více v recenzi...

(22. dubna 2013)
gumidekmedvidek
Offline

Nevím, nevím. Toto se tak nějak nepovedlo. Totálně ukecaný komiks. Děj nevýrazný a výsledný pocit se nedostaví. Kdyby to nebyl Wolverine, tak bych šel s hodnocením ještě níž. A konec? No to raději ani nemluvím. Happy End jak z pohádkové knížky. Ještě že aspoň když přišla ta akce, tak to stálo za to.

(21. dubna 2013)
Const.ex
Offline

No nejspíše to šlo lépe odvyprávět a (Franku odpusť) i lépe nakreslit... né! URČITĚ to by to šlo oboje lépe. Tohle je komiks, který zůstal někde na půli cesty. Dokážu vycítit o co se Chris Claremont snažil, ale bohužel to nevidím v komiksu před sebou. Hlavně, že měl Frank možnost se trochu "pocvičit", aby to v budoucnu/minulosti zvládal mnohem lépe. Nemám moc rád tahle komiksy, které jsou vystavěné jako televizní inscenace: pět postav a kulisy.

(22. dubna 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Wolverine: Wolverine
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 17/04/2013
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 18/04/2012
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Chris Claremont
Kresba: Frank Miller

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 104
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti jardoom
gumidekmedvidek
Vloženo 16. dubna 2013
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku