100.0%
Lucifer 02: Děti a monstra

Lucifer 2: Children and Monsters

100.0%

Důchod bývalého vládce pekla Lucifera se vyvíjí poněkud problematicky. Ve službách nebe zachránil svět před hrozbou němých bohů a byl odměněn předmětem nepředstavitelné síly - branou, která vede do ještě nestvořené nicoty. Ale brána sama o sobě je pouhým nástrojem. A Lucifer ho hodlá použít, aby naplnil své skutečné cíle. Jeho putování za ztracenými křídly ho zavádí do japonského zásvětí, kde vládne Izanami - do strašlivého domu komnat bez oken. Na jeho prahu zanechá Lucifer svou nesmrtelnost i veškerou moc. Vstoupí do labyrintu pastí a zrad, kde je jen jediná věc nebezpečnější než neúspěch: úspěch.

Obsah

Důchod bývalého vládce pekla Lucifera se vyvíjí poněkud problematicky. Ve službách nebe zachránil svět před hrozbou němých bohů a byl odměněn předmětem nepředstavitelné síly - branou, která vede do ještě nestvořené nicoty.

Ale brána sama o sobě je pouhým nástrojem. A Lucifer ho hodlá použít, aby naplnil své skutečné cíle. Jeho putování za ztracenými křídly ho zavádí do japonského zásvětí, kde vládne Izanami - do strašlivého domu komnat bez oken. Na jeho prahu zanechá Lucifer svou nesmrtelnost i veškerou moc. Vstoupí do labyrintu pastí a zrad, kde je jen jediná věc nebezpečnější než neúspěch: úspěch.

Brána, kterou Lucifer vyřízl do textury jsoucna, mezitím přitahuje k jeho losangelskému hudebnímu baru nejrůznější síly. Síly, které chtějí ovládnout naši realitu. Ovládnout a zničit.

A až ta bouře vypukne naplno, Luciferovi už možná nezbyde místo, kam by se mohl vrátit.

Pokračování příběhu padlého anděla, zrozeného na stránkách proslulého Sandmana Neila Gaimana. Kniha Lucifer: Děti a monstra byla nominována na prestižní cenu Willa Eisnera.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Lucifer #5-13

Autoři

Ryan Kelly
Ryan Kelly
Kresba
Mike Carey
Mike Carey
Scénář
Dean Ormston
Dean Ormston
Kresba
Peter Gross
Peter Gross
Kresba
Duncan Fegredo
Duncan Fegredo
Obálka
Zobrazit více

Komentáře uživatelů

Morzael
Offline

Tak tohle je naprosto epická přehlídka neskutečných intrik a klamů, které z postavy Lucifera dělají tak strašně zajímavou postavu. Na konci svazku, kdy všechno zapadne a vám to cvakne, jen čumíte s otevřenou hubou.

(2. července 2015)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Lucifer 2: Children and Monsters
Druh Román
Žánr Horor
Série Lucifer (2007)
Vydavatelství v ČR Crew
Datum vydání v ČR 04/06/2009
Originální vydavatelství Vertigo
Datum vydání v zahraničí 01/01/2002
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Mike Carey
Kresba: Ryan Kelly
Kresba: Dean Ormston
Kresba: Peter Gross
Obálka: Duncan Fegredo

Typ vazby

Vázaná

Formát 172x258mm
Počet stran 208
Tisk barevný
Cena 499.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti baffman
Vloženo 6. dubna 2013
Naposledy editováno 18. listopadu 2013

Najdete nás na Facebooku