100.0%
Drsná škola
100.0%
-- %
Extérní hodnocení

Strhující akční jízda plná násilí, krve a robotů. Komiks získal v roce 1991 ocenění Eisner Award (Komiksový Oscar) v kategorii nejlepší scenárista/výtvarník. Drsná škola (v originále Hard Boiled) byla inspirována povídkou Philipa K. Dicka (Blade Runner) Elektrický mravenec. Komiks napsal úspěšný scenárista Frank Miller, autor Sin City, 300: Bitva u Thermopyl. Komiks uchvacuje více než dvacet let od svého vzniku svojí maniakálně detailní kresbou Geofa Darrowa. Jeho kresby ovlivnily výtvarnou stránku filmu Blade Runner, později se Darrow přímo podílel na výtvarných návrzích filmu Matrix.

Detailní kresba vyniká v tomto vydání díky velkému formátu a především digitální restauraci, která vznikala v České republice přes...

Obsah

Strhující akční jízda plná násilí, krve a robotů. Komiks získal v roce 1991 ocenění Eisner Award (Komiksový Oscar) v kategorii nejlepší scenárista/výtvarník. Drsná škola (v originále Hard Boiled) byla inspirována povídkou Philipa K. Dicka (Blade Runner) Elektrický mravenec. Komiks napsal úspěšný scenárista Frank Miller, autor Sin City, 300: Bitva u Thermopyl. Komiks uchvacuje více než dvacet let od svého vzniku svojí maniakálně detailní kresbou Geofa Darrowa. Jeho kresby ovlivnily výtvarnou stránku filmu Blade Runner, později se Darrow přímo podílel na výtvarných návrzích filmu Matrix.Detailní kresba vyniká v tomto vydání díky velkému formátu a především digitální restauraci, která vznikala v České republice přes dva a půl roku. Jedná se tak o světovou premiéru.

Zdroj: Oficiální text distributora

Autoři

Frank Miller
Frank Miller
Scénář
Geof Darrow
Geof Darrow
Kresba

Komentáře uživatelů

Orlok
Offline

Vizualna maskrta,strasne vela detailov velky format komixu len pristane, pribeh ma turbomega rychle tempo co sa mi velmi pacilo.

(2. května 2013)
gumidekmedvidek
Offline

Naprosto sthující pastva pro oči. Opravdu tak detailní kresbu jsem ještě v životě neviděl. Navíc obrovský formát knize dodává tu pravou podívanou. Někdy se prostě na dvoustrannou kresbou zastavíte i na deset minut a zkoumáte a sosáte všechny detaily, které tam jsou. Navíc perfektní kyberpunkový nádech. K tomu opravdu kultovní hlášky a scény, nad kterýma zůstává rozum stát. Opravdu neskutečně šťavnatá cool jízda!!!

(14. dubna 2013)
Kick-Ass
Offline

Nádherná kresba,skvělý příběh,vyborná zábava,prostě dokonalý comix

(4. dubna 2014)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Hard Boiled
Druh Román
Žánr Sci-fi
Série --
Vydavatelství v ČR Comics Centrum
Datum vydání v ČR 25/03/2013
Originální vydavatelství Dark Horse Comics
Datum vydání v zahraničí 01/05/1993
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Frank Miller
Kresba: Geof Darrow

Typ vazby

Vázaná

Formát 255x325mm
Počet stran 128
Tisk barevný
Cena 699.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Vázaná s pouzdrem

Formát 255x325mm
Počet stran 128
Tisk barevný
Cena 1499.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti gumidekmedvidek
Vloženo 20. března 2013
Naposledy editováno --

Najdete nás na Facebooku