87.6%
Ultimátní komiksový komplet #044: Captain America: Zimní voják, část 1

Nejstarší nepřítel Captaina Ameriky byl zavražděn, avšak Avenger s hvězdou na hrudi musí čelit skutečnosti, že by tato vražda mohla být součástí většího a mnohem temnějšího plánu.

Obsah

Nejstarší nepřítel Captaina Ameriky byl zavražděn, avšak Avenger s hvězdou na hrudi musí čelit skutečnosti, že by tato vražda mohla být součástí většího a mnohem temnějšího plánu. Sužován vizemi minulosti, která není jeho, musí vyrazit jako o závod, zneškodnit sérii bomb rozesetých po celé planetě a získat nekompletní Kosmickou kostku - zařízení, které má potenciální moc měnit samotnou realitu!

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Captain America (Vol 5) #1-7

Autoři

Ed Brubaker
Ed Brubaker
Scénář
Steve Epting
Steve Epting
Kresba

Postavy

Zobrazit více

Komentáře uživatelů

jardoom
Offline

Přesně jako psal Morzael ve své recenzi "zimní voják mě nechal chladným". Když pomineme fakt že je tohle všechno už v omnibusu,musím říct že ani tady,ani v něm není tenhle přiběh Capa tím nejlepším.

(26. března 2013)
JanataB22
Offline

Když jsem nedávno četl, že v komiksech zůstávají mrtví pouze strýček Ben a Bucky, vůbec mi to nedošlo. Vždycky jsem myslel, že Winter Solider se z Buckyho stal hned někde mezi prvními čísly. A ejhle, až v tomhle seper nakresleném a výborně napsaném příběhu se tak stane. A že to trvalo, vlastně ami po přečtení tohoto kousku UKK se nedovím kdo je ten sniper co zabil Red Skulla a získal tím kostku. Za mě rozhodně 5 z 5, mě nic nechybělo..

(25. března 2013)
jh666
Offline

Nevěděl jsem, co od komiksového Capa čekat. Líbil se mi film, ale Brubakerův Cap je perfektní. Líbilo se mi uvedení největších nepřátel Capa (Red Skull, Zemo) jako vedlejších postav i bonusový příběh o Nomadovi. Vše navíc podtrhuje výborná kresba Steva Eptinga, která mi z celého UKK sedí zatím nejvíc. Obzvlášť Sharon se povedla.

(7. srpna 2013)
gumidekmedvidek
Offline

Jednoznačně jeden z nejlepších počinů UKK kolekce. Vyvážené napětí, které z kvalitním příběhem tvoří parádní celek. Nemám vlastně co dodat, jen to: Ať je tu už druhý díl!

(24. března 2013)
Mr.Grubec
Offline

Tak Captain America mě stejně mile překvapil jako Thor. Skvělá kresba a příběh do kterého sem byl opravdu zažraný. Těším se na druhý díl.

(25. března 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Captain America: Winter Soldier
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 20/03/2013
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 21/03/2012
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Ed Brubaker
Kresba: Steve Epting

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 176
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti TommyEmko
Vloženo 24. února 2013
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku