72.1%
Ultimátní komiksový komplet #043: Iron Man: Extremis
72.1%
-- %
Extérní hodnocení

Do restartu Muže v oceli se pustil legendární Warren Ellis, tvůrce temných komiksů (Fell, Transmetropolitan) i dynamické akce (Ultimate Fantastic Four: Zrod).

Obsah

Do restartu Muže v oceli se pustil legendární Warren Ellis, tvůrce temných komiksů (Fell, Transmetropolitan) i dynamické akce (Ultimate Fantastic Four: Zrod). Vrátil se do minulosti Iron Mana, oprášil jeho podstatu a - za pomoci precizní malby Adi Granova - vyslal ho vstříc nelítostné budoucnosti. Na setkání, které nemusí přežít.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Iron Man (vol. 4) #1-6

Autoři

Warren Ellis
Warren Ellis
Scénář
Adi Granov
Adi Granov
Kresba

Postavy

Komentáře uživatelů

Elhonzo
Offline

Překvapivě dobrý ale zároveň docela nudný příběh s Ironmanem. Kresba je hezká všechny technicky založené věci jsou uvěřitelně podané a správně cool jen škoda že je tam jeden dobrej fight .

(12. července 2013)
Professor Zoom
Offline

Čo sa týka samotného komiksu tak veľmi zaujímavý, ale celkom slabý dej a aj jednoduchý - Iron Man vs super-teroristi. Kresba bola iná než aké som zatiaľ videl, ale celkom sa mi páčila. Jediné, čo môžem komiksu vytknúť je málo akcie.

(17. října 2013)
jardoom
Offline

O tomhle železákovi sem vživotě nic komiksového nečetl a vlastně sem ho znal jen z kreslenych serialu a filmu. To co mi UKK předhodil se mi hodně libilo.Přiběh mě celkem zaujal a ukazal mi Iron Mana tak jak sem ho neznal.Sice styl kresby mi moc k srdci nepřilehl ale,tohle věc Adi Granova který se tímto liší od jiných kreslířů

(19. února 2013)
hawkeye
Offline

Sice bych radši uvítala klasickou grafiku místo počítačové, ale neuškodila. Příběh zaujal, donutil mě ho hned zhltnout až na konec a Iron Man nezklamal.

(14. května 2013)
Gwini
Offline

Jeste jsem komiks necetl, ale cely jsem ho prolistoval a na zadnou chybu tisku jsem neprisel. Asi se jednalo pouze o vadny kus a nikoliv o celou serii. Za grafiku jasna 5 a pribeh si ji po precteni urcite taky zaslouzi. Jak uz je tu naspano.... Je to preci Iron man ;-) Edit: Tak chyba tisku je u mě taky, takže to bude asi u všech :(

(7. února 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Iron Man: Extremis
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Ultimátní komiksový komplet (2012)
Vydavatelství v ČR Hachette Fascicoli
Datum vydání v ČR 06/02/2013
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 02/01/2012
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Warren Ellis
Kresba: Adi Granov

Typ vazby

Vázaná

Formát 178x266mm
Počet stran 144
Tisk barevný
Cena 199.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti gumidekmedvidek
Vloženo 6. února 2013
Naposledy editováno 12. února 2016

Najdete nás na Facebooku