60.0%
Thor: Vikingové

Tato položka je zatím v databazi bez textu.

Obsah

Bylo nebylo, v jedné malé vesničce mocní válečníci severu pobili a vyplundrovali co se dalo. Jenže v zápalu znásilňování jim unikl místní vědmák, který je proklel k tisíciletému putování po moři. Náhoda tomu chtěla, že parta nemrtvých Vikingů zakotvila zrovna v New Yorku. A samozřejmě se dali hned do práce.
Garth Ennis nás spolu s Glannem Fabrym uvádí do bitvy Thora proti těmto krvelačným bestiím středověku. Jaké to ale překvapení, že vikingský bůh není schopen porazit samotné vikingy. Bude si muset pomocí Doctora Strangea přivolat na pomoc severskou válečnici, dánského křižáka a nacistického stíhače, aby zastavil krvavá jatka, která zatím chrabří bojovníci rozpoutali.

Autoři

Postavy

Komentáře uživatelů

Andresito
Offline

Mám rád nové pohledy na zavedené postavy a série, ale tenhle Ennisův výplod je mi hodně proti srsti. Tuna násilí, které je zde jen pro násilí samotné a mě spíš odpuzovalo, než vtahovalo do příběhu. Ten působí opravdu hodně fantasmagoricky (Messerschmidt vs létající vikingská loď) a navrch dělá ze zavedených postav blbce (jestli nějakého Dr. Strange, tak raději toho ze Straczynskiho Spider-Manů), o těch nových je škoda psát. Špatný dojem završuje mě nesympatická Fabryho kresba. Jednou a dost.

(28. října 2012)
Damien
Offline

Kresba poměrně líbivá, příběh samozřejmě fantasmagorální, jak se dalo od Ennise čekat.

(20. února 2013)
Elhonzo
Offline

Jako fanoušek Thora jsem se na první knihu s tímto hromovládcem u nás těšil a zklamání nemohlo být větší. Ennis umí Punishera ale na tomhle hřišti to tedy prokoučoval podstata Thora je ta tam a možná až moc násilní vikingové všemu taky nepomohly, a když zklamou nejmocnější hrdinové světa musí vše zachránit parta podivínu z minulosti. Vyloženě špatný to nebylo ale tohle už prosím příště ne .

(31. března 2013)
Pnak13
Offline

Tento komiks som dostal od priateľky a bol mojim prvým. Zaujala ma kresba a príbeh, ktorý bol miestami masaker. Fanúšikovia Thora určite ocenia toto dielo.

(13. března 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název --
Druh Omnibus
Žánr Superhrdinský
Série Thor
Vydavatelství v ČR BB art
Crew
Datum vydání v ČR 2011
Originální vydavatelství --
Datum vydání v zahraničí --
Vazba Paperback
Autoři Garth Ennis

Typ vazby

Brožovaná

Formát 170x260mm
Počet stran 120
Tisk barevný
Cena 349.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti Damien
Vloženo 9. března 2012
Naposledy editováno 19. listopadu 2013

Najdete nás na Facebooku