96.4%
Království tvé
96.4%

Temný epos o budoucnosti přelidněné novými superhrdiny, které je prakticky nemožné kontrolovat. Jak daleko až může dojít konflikt nových a starých superhrdinů… a především, má v tomhle klání vůbec šanci lidská rasa? Jeden z nejlegendárnějších a nejlépe kreslených komiksů v dějinách žánru.

Obsah

Temný epos o budoucnosti přelidněné novými superhrdiny, které je prakticky nemožné kontrolovat. Jak daleko až může dojít konflikt nových a starých superhrdinů… a především, má v tomhle klání vůbec šanci lidská rasa? Jeden z nejlegendárnějších a nejlépe kreslených komiksů v dějinách žánru.

Geniální malíř Alex Ross už své kvality českým čtenářům předvedl - podle scénáře Kurta Busieka vylíčil prostřednictvím svých fotorealistických kreseb dějiny nakladatelství Marvel. V knize Království tvé naopak obrací pohled vpřed a pod vedením Marka Waida spřádá temný epos o budoucnosti přelidněné novými a prakticky nezvladatelnými superhrdiny. Jak daleko až může dojít konflikt nových a starých superhrdinů... a především, má v tomhle klání vůbec šanci lidská rasa?

Králoství tvé je jeden z legendárních a bez nadsázky nejlépe nakreslených komiksů v dějinách žánru. Tento komiks získal pět Eisnerových a Harveyho cen, včetně za nejlepší minisérii a nejlepšího výtvarníka.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Kapitoly:

I. Podivný návštěvník

II. Pravda a spravedlnost

III. Vysoko na obloze

IV. Nekonečná bitva

 

Obsahuje:

Kingdom Come #1-4

Autoři

Mark Waid
Mark Waid
Scénář
Alex Ross
Alex Ross
Kresba

Postavy

Zobrazit více

Komentáře uživatelů

nightwing
Offline

Upřímně řečeno tohle byl vážně skvělý komiks. Příběh i kresba mi dokonale seděla. Námět paráda zkrátka další zajímavý kousek do mé sbírky tomuto komiksu ne jde dát nic jiného než 5z5

(14. června 2015)
47
Offline
47

Skvelý počin...Dychberúca kresba si aj v akčných,masových pasážach udržiava svoju krásu a prehladnosť.Waidov príbeh skvelo spojil dohromady asi celý DC vesmír superhrdinov a superzločincov konšpirujúcich a bojujúcich proti sebe.Prim hrá samozrejme Superman ktorý reaguje tak ako by sme všetcia čakali...Prim hrá aj Batman,ktorého spracovanie v tomto komikse ma naozaj pobavilo...v dobrom smere...Starý chlap ktorý drží pokope len vďaka tomu že neustále nosí niečo ako exoskeleton,no čo sa týka psychického stavu je na tom vo vrcholnej kondícii.Je to skutočný požitok sledovať jeho posobenie naprieč príbehom....Možno jediná chybička je,teda čo sa mňa týka,záver.Dúfal som v pochmúrnejší koniec...No hádam že to je čisto moj problém takže jednoznačne 5z5

(25. ledna 2015)
jh666
Offline

Předně musím zmínit kresbu, protože ať je scénář sebelepší, Rossova geniální kresba ho předčí. Tím nechci scénář Království tvého znevažovat, jelikož je perfektní, ale Ross je prostě génius. Samotný příběh je ale skutečně temným eposem, který patří skutečně k mistrovským komiksový dílům. Temné a trochu stísněná atmosféra prvních tří kapitol, která graduje v obrovské bitvě je skvělá. Jedinou menší výtkou je možná až přehnaně optimistický epilog. Tím neříkám, že by kniha měla končit nějak pochmurně, ale konec před epilogem by bohatě stačil. Přesto 100 %

(16. ledna 2015)
Mr.FREAKE
Offline

Epos o mítických "polobohoh" v grafickomhiperrealistickom spracovaní Alexy Rossa... Ale úprimne mi tam vadila tá Biblickosť.

(12. dubna 2013)
Elhonzo
Offline

Sice mi trvalo přes 6 let než jsem si knihu koupil ale vyplatilo se to. Příběhy co kdyby.. mám rád a tenhle je sakra zajímavej , je plný zvratů a super charakterů a božská kresba Alexe Rosse je obrovskou zmutovanou třešní na tomhle super dortu .

(25. února 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Kingdom Come
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Elseworlds (2006)
Vydavatelství v ČR Crew
BB art
Datum vydání v ČR 20/09/2006
Originální vydavatelství DC Comics
Datum vydání v zahraničí 01/03/1998
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Mark Waid
Kresba: Alex Ross

Typ vazby

Vázaná

Formát 173x264mm
Počet stran 232
Tisk barevný
Cena 690.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti Morzael
Vloženo 4. března 2012
Naposledy editováno 12. března 2016

Najdete nás na Facebooku