90.0%
Batman: Temné vítězství 1
90.0%

Nikdo z vás není v bezpečí. Děj příběhu, v němž Batman musí zastavit nepolapitelného vraha policistů známého jako „Šibeniční vrah“, je zasazen do počátků éry Temného rytíře. Batman musí Šibeničního vraha dostat dřív, než opět udeří. Jediným vodítkem k odhalení totožnosti Šibeničního vraha je dětská hra Šibenice přišpendlená na tělo každé oběti.

Obsah

Nikdo z vás není v bezpečí. Děj příběhu, v němž Batman musí zastavit nepolapitelného vraha policistů známého jako „Šibeniční vrah“, je zasazen do počátků éry Temného rytíře. Batman musí Šibeničního vraha dostat dřív, než opět udeří.

Jediným vodítkem k odhalení totožnosti Šibeničního vraha je dětská hra Šibenice přišpendlená na tělo každé oběti.

Hlavními podezřelými jsou esa zločineckého podsvětí – Two-Face, Joker, Riddler, Catwoman. Věřit už nelze ani policii, nyní v čele s nově jmenovaným komisařem Gordonem.
Aby Batman vyřešil tento zločin, musí pátrat na těch nejnečekanějších místech.

Nové napínavé vyšetřování vraždy od nositelů Eisnerovy ceny, Jepha Loeba a Tima Salea, od nichž pochází Batman: Dlouhý Halloween i kultovní komiks Superman for All Seasons.

Zdroj: Oficiální text distributora

Autoři

Jeph Loeb
Jeph Loeb
Scénář
Tim Sale
Tim Sale
Kresba

Postavy

Komentáře uživatelů

Kick-Ass
Offline

Dokonalý příběh

(2. dubna 2014)
karl173
Offline

Ano je to ve své podstatě okopírovaný Halloween. Ano je to prozatím poměrně předvídatelné. Ale je to zkrátka zase pecka. Jeph Loeb dokazuje že mistr dialogu a vy mu to budete děsně \" žrát \". Tim Sale je zase pán se skvělou tužkou a jeho kresba vás donutí žít v Gothamu a uniknete z něj až na konci příběhu. Ale v hlavě ho budete mít pořád, protože tohle je Batman, na který se nezapomíná. 90%

(2. října 2018)
Mr.FREAKE
Offline

Táto dvojka (Leob a Sale) vytvorili Dlhý Halloveen a týmto dielom na neho krásne nadviazali. (opäť škoda že kniha bola rozdelená do dvoch zväzkov) ale slušá detektívka z potemnelou atmosférou a predovšetkým s Robinom :D

(12. dubna 2013)
Elhonzo
Offline

Další detektivní případ s dalším sériovým vrahem. Temné vítězství nedělá Halloweenu ostudu a pokračuje v již rozjetém "universu",staré postavy se vrací tak jako nové ,vše hezky odsýpá a funguje.

(17. února 2013)
jh666
Offline

Jeph Loeb a Tim Sale tvoří skutečně skvělý tým. Leobův scénář skvěle navazuje na Dlouhý Halloween a je stále velmi dobrý. Hvězdou je tady ale pro mě Tim Sale. Jeho kresba je úžasně atmosférická. Vzhledem k tomu, že se odehrává v počátcích Batmanovy kariéry, vyniká ještě víc. Navíc mi nějakým způsobem jeho kresba u Batmana vždycky připomene animovaný seriál o Batmanovi z 90. let. Jen je škoda, že příběh je rozdělen do dvou knih, takže se nedočkáme rozuzlení. Proto 92 %

(25. prosince 2015)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Batman: Dark Victory
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Batman: Temné vítězství (2011)
Vydavatelství v ČR BB art
Crew
Datum vydání v ČR 16/03/2011
Originální vydavatelství DC Comics
Datum vydání v zahraničí 01/10/2000
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Jeph Loeb
Kresba: Tim Sale

Typ vazby

Vázaná

Formát 168x258mm
Počet stran 192
Tisk barevný
Cena 499.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti Morzael
Vloženo 19. března 2012
Naposledy editováno 22. dubna 2016

Najdete nás na Facebooku