60.0%
Maska 2

The Mask Omnibus, Vol. 2

60.0%

Mystický artefakt z dávných dob, relikvie známá pouze jako Maska, propůjčuje svému nositeli takřka neomezenou moc... moc roztáhnout si obličej, že by mu ústy projel kamion, moc vykouzlit ze vzduchu jakoukoliv zbraň, moc rozmlátit na cimptcampr všechno v azimutu půl kilometru.

Obsah

Mystický artefakt z dávných dob, relikvie známá pouze jako Maska, propůjčuje svému nositeli takřka neomezenou moc... moc roztáhnout si obličej, že by mu ústy projel kamion, moc vykouzlit ze vzduchu jakoukoliv zbraň, moc rozmlátit na cimptcampr všechno v azimutu půl kilometru. Připlácněte si Masku na obličej a rázem není nic, co by vám – nebo vašemu dortu s bombou pod šlehačkou – stálo v cestě; což je také ten důvod, proč chce Masku dostat do svých všivých pracek každý zloduch, zlosyn a padouch proradná, co jich jen na světě je. Honba za tímhle omnipotentním zeleným muzejním kouskem se odehrává v gangsterských kasinech i v bažinách plných krokodýlů a zapojí se do ní kouzla voodoo, amazonští domorodci, ninjové, mafiáni, kryptonacisti... i ti krokodýli.
Tenhle karnevalově psychotický kolotoč vám roztočí před očima komiksoví borci jako je Evan Dorkin, Kyle Hotz, Bob Fingerman, Peter Gross, John Arcudi, Doug Mahnke a další, z nichž ani jeden – jak vzápětí jistě usoudíte sami – to asi nemá v hlavě tak úplně v pořádku.

Zdroj: Oficiální text distributora

Autoři

John Arcudi
John Arcudi
Scénář
Doug Mahnke
Doug Mahnke
Kresba

Postavy

Komentáře uživatelů

Morzael
Offline

Druhý díl je trochu slabší. Vše se tak nějak stále opakuje a Maska ztratila koule, už ani moc nezabíjí :-). Líbil se mi výlet do alternativní reality, minipříběh o Ipiskovi a závěrečný příběh, to předtím bylo spíš průměrné. Takže druhému dílu musím dát pouze hodnocení 6/10.

(13. července 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název The Mask Omnibus, Vol. 2
Druh Omnibus
Žánr Akční
Série Maska Omnibus (2010)
Vydavatelství v ČR BB art
Datum vydání v ČR 24/08/2011
Originální vydavatelství Dark Horse Comics
Datum vydání v zahraničí 24/03/2009
Vazba Pevná
Autoři Scénář: John Arcudi
Kresba: Doug Mahnke

Typ vazby

Vázaná

Formát 160x235mm
Počet stran 384
Tisk barevný
Cena 890.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)
Předchozí
Maska 1

Systémové informace

Má na starosti gumidekmedvidek
Vloženo 22. srpna 2012
Naposledy editováno 12. listopadu 2013

Najdete nás na Facebooku