90.0%
Star Wars: Před dávnými časy... 1

Star Wars Omnibus: A Long Time Ago... Vol. 1

90.0%
-- %
Extérní hodnocení

Tato slova katapultovala svět do víru epického dobrodružství, které dodnes pokračuje v televizi, románech, videohrách a komiksech.Od července 1977 do září 1986 vydával Marvel Comics Group každý měsíc komiksy odehrávající se ve světě nesmírně populárního filmového fenoménu Star Wars. Když se na tehdejší příběhy podíváme s tím, co víme dnes, udeří nás některé „chyby“ do očí – jako třeba že jsou Darth Vader a otec Luka Skywalkera dva odlišní lidé. Tehdy ale byla ještě Star Wars galaxie pro tvůrce velkou neznámou. V průběhu let se mnohokrát diskutovalo, jak, kam a jestli vůbec tyto komiksové příběhy zařadit do oficiální Star Wars kontinuity, nikdo však nemůže popřít, že mají své kouzlo a sílu.

Obsah

Před dávnými časy, v jedné předaleké galaxii…

Tato slova katapultovala svět do víru epického dobrodružství, které dodnes pokračuje v televizi, románech, videohrách a komiksech.
Od července 1977 do září 1986 vydával Marvel Comics Group každý měsíc komiksy odehrávající se ve světě nesmírně populárního filmového fenoménu Star Wars. Když se na tehdejší příběhy podíváme s tím, co víme dnes, udeří nás některé „chyby“ do očí – jako třeba že jsou Darth Vader a otec Luka Skywalkera dva odlišní lidé. Tehdy ale byla ještě Star Wars galaxie pro tvůrce velkou neznámou. V průběhu let se mnohokrát diskutovalo, jak, kam a jestli vůbec tyto komiksové příběhy zařadit do oficiální Star Wars kontinuity, nikdo však nemůže popřít, že mají své kouzlo a sílu.

Představujeme vám prvních dvacet sedm sebraných sešitů marvelovské série Star Wars, která začala vycházet v roce 1977, tedy ve stejném roce, kdy diváci mohli poprvé vidět slavný film George Lucase. A hned na úvod vás čeká komiksová adaptace Nové naděje.

Zdroj: Oficiální text distributora

Autoři

Roy Thomas
Roy Thomas
Scénář
Don Glut
Don Glut
Scénář
Archie Goodwin
Archie Goodwin
Scénář
Tom Palmer
Tom Palmer
Kresba
Zobrazit více

Komentáře uživatelů

gumidekmedvidek
Offline

Škoda těch pohádkovýc prvků, ale jsou to vůbec první komiksy Star Wars.

(22. ledna 2013)
raenius
Offline

Velmi čtivý komiks, setkáte se s hrdiny původních Star Wars jako je Han Solo, Princezna Leia, Luke Skywalker, Darth Vader atd..... Rozhodně si ho dám víckrát než jednou.... :o)

(17. dubna 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Star Wars Omnibus: A Long Time Ago... Vol. 1
Druh Omnibus
Žánr Sci-fi
Série Star Wars Omnibus (2010)
Vydavatelství v ČR BB art
Datum vydání v ČR 14/11/2012
Originální vydavatelství Dark Horse Comics
Datum vydání v zahraničí 26/05/2010
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Roy Thomas
Scénář: Don Glut
Scénář: Archie Goodwin
Kresba: Tom Palmer
Kresba: Walter Simonson

Typ vazby

Vázaná

Formát 160x235mm
Počet stran 480
Tisk barevný
Cena 990.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti gumidekmedvidek
Vloženo 22. srpna 2012
Naposledy editováno 12. listopadu 2013

Najdete nás na Facebooku