97.1%
Batman: Dlouhý Halloween 2

Batman: The Long Halloween

97.1%

V ulicích Gothamu řádí vrah. Maskovaný hrdina zjišťuje, že jeho činy můžou mít následky. Sériový vrah využívá svátky jako obchodní značku. Šéf podsvětí se snaží zachránit své hroutící se impérium. Město ovládané zločinci se stává útočištěm monster. Ambiciózní okresní návladní skrývá temné tajemství. To všechno jsou střípky vražedné záhady jménem DLOUHÝ HALLOWEEN. A toto je jeho pokračování.

Obsah

VĚŘÍM V HARVEYHO DENTA!

Už uplynula polovina roku a Sváteční vrah stále uniká. Jak policii, tak státnímu prokurátorovi Harvey Dentovi, tak dokonce i Batmanovi. A před námi je ještě šest měsíců… a nespočet svátků vhodných k vraždění. 

VĚŘÍM V GOTHAM! 

Dlouhý Halloween je inteligentní a propracovaná detektivka z Batmanových začátků, sevřený příběh, ve kterém defilují známé postavy, a při kterém mají čtenáři všechny stopy na dosah. A navíc je tu skvělá expresivní a rozmáchlá kresba Tima Salea, která dává Batmanovým protivníkům opravdu démonický nádech. 

VĚŘÍM V BATMANA!

V ulicích Gothamu řádí vrah.

Maskovaný hrdina zjišťuje, že jeho činy můžou mít následky. 

Sériový vrah využívá svátky jako obchodní značku. 

Šéf podsvětí se snaží zachránit své hroutící se impérium. 

Město ovládané zločinci se stává útočištěm monster. 

Ambiciózní okresní návladní skrývá temné tajemství. 

Tajemná žena svádí temného rytíře. 

Jedno přátelství bude navěky zničeno. 

To všechno jsou střípky vražedné záhady jménem DLOUHÝ HALLOWEEN.

Cenou Willa Eisnera vyznamenaný tvůrčí tým Jeph Loeb a Tim Sale se dal opět dohromady a stvořil napínavý detektivní příběh, ve kterém se objeví ti nejnebezpečnější a nejvychytralejší z Batmanových protivníků v čele s Jokerem.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Batman: The Long Halloween #8-13

Autoři

Jeph Loeb
Jeph Loeb
Scénář
Tim Sale
Tim Sale
Kresba

Postavy

Komentáře uživatelů

Mr.FREAKE
Offline

Pokračovanie prvého zväzku na ktoré sa muselo čakať pol roka ale aj tak dobrá detektívka plná zvratov. (a na prebale je milé čítať že tento komiks bol predlohou pre Nolanov opus - Temný rytier).

(12. dubna 2013)
jh666
Offline

Naprosto perfektní Batman. Temný, akční a s nějakou myšlenkou. Loebovi opravdu pasují příběhy zasazené do minulosti postav, s tím na obálce opravdu nelhali. Spousta postav, zrození jednoho z nejznámějších padouchů a perfektní konec, který jsem nečekal. Saleova kresba je sice trochu neobvyklá, ale funguje skvěle. Podařilo se mu vyvolat perfektní, možná až trochu noirovou atmosféru. Hlavně jeho černobílé panely jsou perfektní. 100 %

(8. července 2015)
Const.ex
Offline

Perfektní zakončení jednoho z nejlepších Bat-příběhů, který časem nestárne, ale "zraje" jak Poison Ivy (Viz. moje hodnocení prvního dílu). Už se vážně těším, až si to za rok přečtu znova...

(1. května 2013)
batcat
Offline

Nemam co dodat. Bezchybny a dokonaly komiks, ktory nema chybu. Epicke,melancholicke a napriek tomu to vie prekvapit svojim sviezim a originalnym pohladom na zivot a batmana samotneho.

(13. října 2016)
Elhonzo
Offline

Honba na Svátečního vraha pokračuje a Batman musí vynaložit ve škerý svůj um na jeho dopadení , odhalení neni nikterak epické ale konečná myšlenka je dobrá.Dohromady s prvním dílem paráda.

(17. února 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Batman: The Long Halloween
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Batman: Dlouhý Halloween (2008)
Vydavatelství v ČR BB art
Crew
Datum vydání v ČR 11/05/2009
Originální vydavatelství DC Comics
Datum vydání v zahraničí 1998
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Jeph Loeb
Kresba: Tim Sale

Typ vazby

Vázaná

Formát 168x258mm
Počet stran 200
Tisk barevný
Cena 499.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti Morzael
Vloženo 19. března 2012
Naposledy editováno 26. února 2016

Najdete nás na Facebooku