80.0%
Sága 7
80.0%
-- %
Extérní hodnocení

Když je válka, míst, kde byste skončili jen velmi neradi, se najde hodně. Ale kometa jménem Phang, mezi všemi těmi místy vede – a to s velkým přehledem. Protože o Phang a o to, co leží pod jeho povrchem, se ke škodě místních obyvatel bojuje velmi urputně. Přesto se právě tady Alana a Marko s rodinou a přáteli ocitnou a musí čelit nejen zabijákům, (kteří jsou poněkud ráznější než Vůle), ale taky hodně bolestným ztrátám.

Obsah

Je to fantasy? Je to SF? Kdo vlastně ví… a koho to vlastně zajímá!
Je to SÁGA, jedna z nejlepších původních komiksových sérií nového tisíciletí.
Hromadou cen ověnčená série SÁGA: komiks, jaký vznikne, když vezmete dva hvězdné a velenadané autory a dáte jim všechnu tvůrčí svobodu potřebnou k tomu, aby vytvořili svoje vysněné dílo!
 

Zdroj: Oficiální text distributora

Autoři

Brian K. Vaughan
Brian K. Vaughan
Scénář
Fiona Staples
Fiona Staples
Kresba

Komentáře uživatelů

karl173
Offline

Tentokrát lehce slabší díl v tom že spíše jen přešlapuje na místě a víceméně přináší jen cliffhangery na každém konci kapitoly, přičemž ten největší si opět nechá na konec knihy. Zkrátka klasická Sága podle šablony. Naštěstí i tak si stále Sága drží kvalitu a vytváří stále ten svůj neuvěřitelný svět plný zajímavých postav. Bohužel kvůli zmíněné šablonce musím jít tentokrát o stupínek níže. 80%

(18. července 2018)
VykoukalL
Offline

Netuším jestli se dalším dílem blížíme do velkého finále a děj se uzavře. Toto vydání je pro mě však velmi pochmurné :-/ těším se na další díl na který si budu muset čekat někdy do listopadu.

(13. května 2018)
jardoom
Offline

Mrzí mě, že musím této sérii dát historicky nejhorší známku, kterou jsem ji dal. Nicméně dnes recenzovaný svazek stojí na dvou momentech a i když jsem jimi zasažen, nestačí to na celkově vysoce nastavenou laťku předchozích dílů. Každopádně známka je pořád hezká a myslím, že se Brian a Fiona nemají za co stydět, protože prostě zkouší hrát na city, což se jim ve výsledku daří...více v mé recenzi na webu

(21. května 2018)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Saga 7
Druh Román
Žánr Sci-fi
Série Sága (2015)
Vydavatelství v ČR BB art
Datum vydání v ČR 30/04/2018
Originální vydavatelství Image Comics
Datum vydání v zahraničí 2017
Vazba Paperback
Autoři Scénář: Brian K. Vaughan
Kresba: Fiona Staples

Typ vazby

Brožovaná

Formát 270x255mm
Počet stran 152
Tisk barevný
Cena 399.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)
Předchozí
Sága 6
Následující
Sága 8

Systémové informace

Má na starosti jardoom
Vloženo 4. května 2018
Naposledy editováno 4. května 2018

Najdete nás na Facebooku