60.0%
Dvanáctý Doctor Who 01: Terorformace

Doctor Who: The Twelfth Doctor - Terrorformer

60.0%

Živá a vzteklá slunce! Vražední indičtí bohové! Záludní mimozemšťani! Nebezpeční roboti! Kdo se jim může postavit? Přichází dvanáctý Doctor Who - v komiksové podobě!

Obsah

Dvanáctý Doktor se právě regeneroval - ale vesmír mu nedopřeje ani minutu klidu! Ne, když se na teraformované ledové planetě objeví agresivní hvězda na válečné stezce. A to Doktor ani netuší, že ho ještě čeká prastarý mimozemšťan, vydávající se za bohyni Kálí, který se snaží provraždit až ke svému zmrtvýchvstání v roce 2314!
Strhující autor Robbie Morrison (Drowntown, Spider-Man, Soudce Dredd, Nikolai Dante) se spojil s nezapomenutelnými kreslíři Davem Taylorem (Batman: Death by Design) a Marianem Laclaustrou (Dark Horse Presents), aby pořádně rozjeli zbrusu nová komiksová dobrodružství Dvanáctého Doktora a Clary - tak, jak je hrají Peter Capaldi a Jenna Colemanová!

Obsahuje komiksy Doctor Who: The Twelfth Doctor 1-5.

Zdroj: Oficiální text distributora

Autoři

Robbie Morrison
Robbie Morrison
Scénář
Dave Taylor
Dave Taylor
Kresba

Komentáře uživatelů

karl173
Offline

Seriál nesleduji a nečetl jsem ani jednu knihu. Díky mé přítelkyni, která ale svět Doctora Who miluje něco málo vím a protože rád čtu komiksy tak jsem chtěl skrze ně vstoupit do toho světa tak trochu také. To se povedlo ale jen tak na půl. Oba příběhy jsou psané jako seriál ( na to stačilo vidět pár dílů ) . Je to poznat jak v dialozích tak i v příběhu, kdy jakoby autor simuloval 40 minut dlouhý příběh a nechtěl z toho udělat něco delšího jako film. Oba jsou si díky tomu i dost podobné. Objeví se nějaké zlo, pak se Doctor se svojí společnicí Clarou snaží vše vyřešit a nakonec to skončí finálním konfliktem.Nic víc. První příběh je ale každopádně slabší než ten druhý. V prvním mi přišlo všechno moc narychlo a než jsem se stihl nějak vžít do postav už byl vlastně konec. Druhý je poněkud propracovanější a i zajímavější, ale konec mi přišel také zbytečně uspěchaný. Co se týče kresby tak ta není nejlepší a ani nejhorší. Bohužel je to s ní občas jak na houpačce a dokáže vám dát někdy hezkou podívanou a někdy nezajímavou a trošku ošklivou podívanou. Dá se na to ale určitě zvyknout. Celkový dojem mám takový, že se jedná o komiks určený spíše hlavně fanouškům než nováčkům což je možná trochu problém. Komiks dále nabízí jen takové jednohubky, které umí i pobavit, ale skončí dříve než se stihnout rozjet. 50%

(6. května 2018)
CHROM
Offline

Komix hodnotím ako priemernú epizódu seriálu. Na komixe sa mi najviac nepáčilo zakončenie druhého príbehu (meč Kálí). Ale keby sa prvý príbeh rozvinul a nastalo by v ňom niekoľko zvratov, pravdepodobne by sa zmenilo aj moje hodnotenie. Pri čítaní komixu som nenarazil na napínavú chvíľu pri ktorej by som sa bál o život hlavných postáv, či na nejaký nečakaný zvrat v deji.

(18. dubna 2018)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Doctor Who: The Twelfth Doctor - Terrorformer
Druh Román
Žánr Sci-fi
Série --
Vydavatelství v ČR Crew
Datum vydání v ČR 20/03/2018
Originální vydavatelství Titan Comics
Datum vydání v zahraničí 2015
Vazba Paperback
Autoři Scénář: Robbie Morrison
Kresba: Dave Taylor

Typ vazby

Brožovaná

Formát 170x260mm
Počet stran 128
Tisk barevný
Cena 329.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti jardoom
Vloženo 3. dubna 2018
Naposledy editováno 3. dubna 2018

Najdete nás na Facebooku