80.0%
Černá palice 1: Tajemství původu

Black Hammer Volume 1: Secret Origins

80.0%
-- %
Extérní hodnocení

Černá palice je hořká parodie na superhrdinské příběhy, ve které její autor Jeff Lemire představuje nové univerzum na pomezí superhrdinských a nezávislých komiksů.

Obsah

Zapomenutí hrdinové Spiral City se v důsledku interdimenzionální katastrofy ocitnou na tajuplné farmě, odkud nemohou odejít a kde spolu žijí jako každá jiná dysfunkční rodina.

Není návratu zpátky domů!

Autoři

Jeff Lemire
Jeff Lemire
Scénář
Dean Ormston
Dean Ormston
Kresba

Komentáře uživatelů

karl173
Offline

Tak konečně jsem se dostal i k této sérii. Od Černé palice jsem čekal hodně a možná jsem si tím očekáváním dost ztížil čtení. Už od začátku jsem si totiž nebyl jistý tím co čtu. Bylo to zajímavé a mělo to už od začátku hromadu odkazů na jiné hrdiny, což může být sice fajn, ale tady to na mě zprvu působilo dojmem, že se jedná jen o nějakou parodii. Příběh se v tom hledal dost těžko a já se neměl čeho chytit. Velké očekávání mi tak trochu pokazilo vstup do této série. Jenže postupem času, jak jsem otáčel jednu stranu za druhou, tak jsem se do toho začínal dostávat. Postavy si ke mě postupně prosekali cestu. Jenže horší to bylo s příběhem. Ten byl pořád jen někde v dáli a trochu mi tu scházel. Nakonec po dočtení knihy musím ale uznat, že jen malá míra hlavního příběhu v této knize dopomohla přiblížit se blíž k postavám, což je dobře. Na druhou stranu konec ukázal, že se máme na co těšit a já tak doufám, že v příští knize už se to rozjede více a chytne mě to už od samého začátku. Jinak kresba je parádní, k té nemám v podstatě co dodat. 75%

(8. prosince 2018)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Black Hammer Volume 1: Secret Origins
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Černá palice (2017)
Vydavatelství v ČR Comics Centrum
Datum vydání v ČR 24/11/2017
Originální vydavatelství Dark Horse Comics
Datum vydání v zahraničí 11/04/2017
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Jeff Lemire
Kresba: Dean Ormston

Typ vazby

Vázaná

Formát 158x239mm
Počet stran 192
Tisk barevný
Cena 599.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)
Následující
Černá palice 2: Zvrat

Systémové informace

Má na starosti jardoom
Vloženo 20. prosince 2017
Naposledy editováno 20. prosince 2017

Najdete nás na Facebooku