80.0%
Rocket 01: Chlupatý a nebezpečný
80.0%
-- %
Extérní hodnocení

Rocket je možná hrdinou, zachráncem vesmíru, ochráncem nevinných a objektem vášní všech žen v okolí, ale není mu to nic platné, když je obviněný z vraždy a vržený do vězení! Nezbývá mu, než se odtamtud dostat a – s policií a lovci lidí za zády – se, spolu se svým parťákem Grootem, pustit do hledání skutečného viníka.

Obsah

Dokáže ho najít dřív, než z něj bude mývalí čapka?

Zdroj: Oficiální text distributora

Autoři

Jake Parker
Jake Parker
Kresba
Skottie Young
Skottie Young
Kresba/Scenář

Postavy

Komentáře uživatelů

karl173
Offline

Naprosto skvělá jednohubka která pobaví. Tenhle komiks je parádní jízda po galaxii s mývalem Rocketem a Grootem + se přidá spousty dalších zajímavých a vtipných postav. Zápletka hlavního příběhu sice není kdoví jaká, ale rozhodně neurazí a člověk se u ní bude bavit. Pak je velice originální příběh vyprávěný Grootem, který bych chtěl vyzdvihnout jak kvůli nápadu, tak i tím, že vám tenhle příběh ukáže že když je to dobře nakreslené, není ani potřeba slov. Poslední příběh je už jen takový dojezd, který je sice asi nejslabší z celého komiksu, ale i tak je pořád zábavný. Zkrátka jako celá kniha. Prostě zábava.Kresba ta je přímo nádherná a styl jakým je byla nakreslená se mi velmi rychle dostal pod kůži. Bohužel jediný a hlavní zápor tohoto komiksu je, že nepřináší nic než jen zábavu, což sice není špatně, ale hlavní příběh je zkrátka tuctoví. Přesto ale tento komiks doporučuji, a doufám že si ještě něco z této série přečtu, protože něco mi říká, že příště už by to mohlo být za plný počet hvězd a celkově vyšší hodnocení. 80%

(30. října 2017)
S4TW
Offline

Komiks, který velmi dobře vystihuje podstatu postavy Rocket Raccoona (a vlastně i Groota). Kniha je totiž jedna velká nadsázka, bláznovina, prostě obrovská ulítlost. Počínaje ztřeštěným scénářem, kdy se autor snaží o vtip pomalu na každé stránce. Bohužel mě tento styl humoru dost míjí, ale těžko to vyčítat, jelikož vím, že je značná základna lidí, co po téhle srandě jde. Humor je totiž podobný Lobovi a mě přijde mírně trapný, jsem spíš fanoušek Deadpoola, ale jak říkám, to už je o chuti. Naopak výborný mi přišel sešit, kde Groot vypráví příběh, to mě upřímně pobavilo a je to to nejlepší, co tato kniha nabízí. Obrovsky silnou stránkou knihy je kresba. Naprosto parádní karikaturistická, zábavná, vtipná, veselá kresba. Výborně to podtrhují i samotná veselé a zářivé barvy. Dohromady se jedná o skvělý psychedelický zážitek plný nepravděpodobných a snových výjevů. Dále chválím úžasné “zvukové efekty“, které jsou výborně přeloženy. Ale jo, váhal jsem mezi 3 a 4, ale tenhle komiks je prostě povedená oddychovka, ač mě humor docela míjí. Navíc když kresbu považuji za perfektní, tak přeci nedám průměrné hodnocení (zajímavé je, že často dost přimhouříme oko u kresby, když je příběh skvělý, ale naopak to nebývá moc obvyklé).

(14. listopadu 2017)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Rocket Raccoon Vol.1
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Rocket Raccoon (Marvel NOW!) (2015)
Vydavatelství v ČR Crew
Datum vydání v ČR 26/09/2017
Originální vydavatelství Marvel
Datum vydání v zahraničí 11/02/2015
Vazba Paperback
Autoři Kresba: Jake Parker
Kresba/Scenář: Skottie Young

Typ vazby

Brožovaná

Formát 167x257mm
Počet stran 144
Tisk barevný
Cena 329.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti S4TW
Vloženo 20. září 2017
Naposledy editováno 2. července 2018

Najdete nás na Facebooku