100.0%
Crying Freeman - Plačící drak 1

Jmenuje se Jó Hinomura a je nájemným vrahem čínské mafie zvané Sto osm draků. V kriminálním podsvětí, které z něj má strach, je však známý jako Plačící drak, zabiják, který nad osudem svých obětí prolévá slzy.

Obsah

Jmenuje se Jó Hinomura a je nájemným vrahem čínské mafie zvané Sto osm draků. V kriminálním podsvětí, které z něj má strach, je však známý jako Plačící drak, zabiják, který nad osudem svých obětí prolévá slzy. Mladý, krásný a citlivý umělec Jó byl svými dračími pány psychologicky naprogramován, aby zabíjel na rozkaz. Vůli svých pánů se vzepřít nemůže, oni však zase nemohou zastavit jeho slzy lítosti.
Manga Crying Freeman, kterou napsal legendární Kazuo Koike, autor série Lone Wolf and Cub (Osamělý vlk a vlče), a nakreslil nedostižný Rjóiči Ikegami, je temná, násilná, morálně složitá a eroticky nabitá. Po celém světě je považovaná za mistrovské dílo v oblasti komiksů a je jedním z klenotů mezi dnes již klasickými mangami.

Poznámky


Autoři

Kazuo Koike
Kazuo Koike
Scénář

Komentáře uživatelů

Orlok
Offline

Crying Freeman je zatial mojou jedinou mangou v zbierke. musim povedat ze doteraz som bol skor na komixy o superhrdinoch ale CF ma presvedcil ze aj krimi zapletka z prostredia cinskej mafie moze byt RIADNA PECKA !nadherna dynamicka kresba so smyslom pre detail ma uplne uchvatila. Zakupenie dalsich dielov je nutnost.

(20. srpna 2013)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Crying Freeman
Druh Román
Žánr Akční
Série Crying Freeman
Vydavatelství v ČR Crew
Datum vydání v ČR 2011
Originální vydavatelství --
Datum vydání v zahraničí 23/03/2006
Vazba Paperback
Autoři Scénář: Kazuo Koike
Kresba: Ryoichi Ikegami

Typ vazby

Brožovaná

Formát 130x180mm
Počet stran 408
Tisk černobílý
Cena 379.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti Luxor
Vloženo 20. května 2012
Naposledy editováno --

Najdete nás na Facebooku