100.0%
Tomb Raider Archivy S.1

Tomb Raider Archives Vol.1

100.0%
-- %
Extérní hodnocení

Pouze jedna žena dokáže vypátrat ty nejvzácnější poklady světa. Tou ženou je Lara Croft

Obsah

Křižuje svět v honbě za dobrodružstvím ve společnosti okouzlujícího mizery Chase Carvera, své poněkud upjaté asistentky Madeline Hovanové a proslulých dvou pistolí. Staňte se jejími společníky v příbězích plných akce, břitkých dialogů a pátrání po legendárních artefaktech. U příležitosti dvacátého výročí zrození kultovní Lary Croft vydáváme původní komiks Tomb Raider z dílny nakladatelství Top Cow z roku 1999, poprvé v luxusním „kolosálním“ formátu. 

Tento svazek zahrnuje díly 1 až 15, galerii obálek vytvořených prvotřídními kreslíři Michaelem Turnerem, Markem Silvestrim, Davidem Finchem, Andym Parkem a dalšími, a rovněž historicky první komiks Tomb Raider, otištěný v časopise Mean Machines.

 

Zdroj: Oficiální text distributora

Autoři

Dan Jurgens
Dan Jurgens
Scénář
Billy Tan
Billy Tan
Kresba
Francis Manapul
Francis Manapul
Scénář
Andy Park
Andy Park
Scénář

Komentáře uživatelů

Drekorian
Offline

Andy Park by mohl kreslit všechno. Nemyslím jenom obálky a sešity Tomb Raidera, ale myslím naprosto všechno. Spider-mana, Hellboye, Batmana, Mýty, prostě všechno. A stejně by se mi nezajídal. To, že se tenhle nekorunovaný král mainstreamové kresby zahrabal u Marvel Studios je sice skvělá zpráva pro kinofily, ale pro komiks je to rozhodně citelná ztráta. Jurgensův scénář se trochu hledá. Medusina maska (nebo po novém Maska Medusina) je super, odsýpá a ve čtyřech sešitech to řekne spoustu a člověk se vůbec nestačí nudit. Ostatní dobrodružství jsou nic moc. Přestože vytahují arzenál všeho co na přelomu devadesátých a nultých let bylo alespoň trochu cool (dinosauři, zombíci, technodrom-nindža-ilumináti, prokletí conquistadoři, aj.), Jurgens dokáže bavit jenom špičkováním mezi Larou a Chasem Carverem. Zbytek bublin tvoří nuda, výplň a atmosférické výkřiky. Velká škoda, mám dojem, že by Laře spíše svedčily delší 6-12číselné příběhové linky. Dvojku rozhodně beru.

(23. července 2017)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Tomb Raider Archives Vol.1
Druh Omnibus
Žánr Dobrodružný
Série Lara Croft - Tomb Raider Archivy (2017)
Vydavatelství v ČR Comics Centrum
Datum vydání v ČR 04/06/2017
Originální vydavatelství Dark Horse Comics
Datum vydání v zahraničí 01/12/2016
Vazba Pevná
Autoři Scénář: Dan Jurgens
Scénář: Francis Manapul
Scénář: Andy Park
Kresba: Billy Tan

Typ vazby

Vázaná

Formát 220x325mm
Počet stran 416
Tisk barevný
Cena 1300.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)
Následující
Tomb Raider Archivy S.2

Systémové informace

Má na starosti jardoom
Vloženo 30. května 2017
Naposledy editováno 30. května 2017

Najdete nás na Facebooku