66.7%
Batman 6: Hřbitovní směna

Batman, Vol. 6: Graveyard Shift

66.7%
-- %
Extérní hodnocení

Příběhy, na které se nedostalo. Uzavřené povídky, které vycházely mezi Sovím tribunálem, Smrtí rodiny a Rokem nula. Bruce Wayne je obviněn z vraždy, Batman se vyrovnává se smrtí svého syna, utkává se se Supermanem – a musí se vydat přímo do Arkhamu, aby tam našel děsivého sériového vraha.

Obsah

Příběhy, na které se nedostalo. Uzavřené povídky, které vycházely mezi Sovím tribunálem, Smrtí rodiny a Rokem nula. Bruce Wayne je obviněn z vraždy, Batman se vyrovnává se smrtí svého syna, utkává se se Supermanem – a musí se vydat přímo do Arkhamu, aby tam našel děsivého sériového vraha

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

Batman #0, #18-20, #28, #34

Batman Annual #2

Autoři

Scott Snyder
Scott Snyder
Scénář
Greg Capullo
Greg Capullo
Kresba

Postavy

Komentáře uživatelů

jh666
Offline

Snyder opět nezklamal. Oproti předchozím knihám, které nabízely delší příběh, je to sice změna, ale není vůbec špatná. Povídky se tu řadí od dobrých k vynikajícím (na rozdíl od druhého díl Detective Comics), takže za mě spokojenost. A kousek nakreslil Maleev. 80 %

(28. ledna 2017)
karl173
Offline

Jak je zde od jh666 zmíněno, v tomto komiksu je víc příběhů s Batmanem a oproti Detective Comics: Zastrašovací taktiky je tohle mnohem lépe zvládnuto. Je to už díky stručnému popisu na začátku knihy mnohem přehlednější a člověk ví ihned o čem příběh zhruba bude a z jakého období je. Příběhy jsou celkem dobře poskládány, a i když budete knihu číst delší dobu, vždy když se k ní vrátíte stačí si jen přečíst již zmíněný stručný popisek a vesele bez jakéhokoliv ochuzení o atmosféru pokračovat v dalších příbězích. Některé se kvalitativně liší. A to jak co se týče scénáře, tak i kresby. Ovšem ani jeden z příběhů mi nepřišel vyloženě špatný a každý mi přišel svým způsobem zajímavý a bavil mě. Někomu nemusí sedět změny v kresbách, které se mění kvůli střídání autorů, a ačkoliv mě se jeden či dva sešity zas tolik nelíbili, po chvíli jsem si na ně zvykl. Je velká škoda že Capullo zde má jen jeden krátký sešit a nějakou tu obálku a nic víc. To že je vypsaný na přebalu jako jediný mi přijde trošku jako podvod. Celkově jsem ale nakonec byl s touto knihou spokojený a dávám jí 75% .

(11. října 2017)
Morzael
Offline

Pokud jste se těšili na další příběh(y) dvojky Snyder/Capullo, tak budete zklamaní. Zaprvé tu není žádný ucelenější příběh, ale jen hromada kraťasů spíše průměrné kvality. Za druhé Snyder a Capullo se tu zapojili minimálně a šanci dostali spíš jiní umělci. Tento svazek je super bonusem pro čtenáře v USA, kteří kupují většinu sérií kolem Batmana. Pro českého čtenáře je ale skoro půlka svazku úplně k ničemu.

(4. února 2018)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Batman, Vol. 6: Graveyard Shift
Druh Román
Žánr Superhrdinský
Série Batman - New 52 (2013)
Vydavatelství v ČR Crew
Datum vydání v ČR 07/11/2016
Originální vydavatelství DC Comics
Datum vydání v zahraničí 06/10/2015
Vazba Pevná/Paperback
Autoři Scénář: Scott Snyder
Kresba: Greg Capullo

Typ vazby

Vázaná

Formát 170x258mm
Počet stran 224
Tisk barevný
Cena 799.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Brožovaná

Formát 170x258mm
Počet stran 224
Tisk barevný
Cena 599.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti Morzael
Vloženo 20. října 2016
Naposledy editováno 20. října 2016

Najdete nás na Facebooku