80.0%
Mezi řádky 01: Tommy Taylor a falešná identita

The Unwritten, Vol. 1: Tommy Taylor and the Bogus Identity

80.0%
-- %
Extérní hodnocení

Tommy Taylor je hlavní hrdina cyklu románů fantasy, které se staly kulturním fenoménem. Fanoušci navštěvují webové stránky a cony, aby mohli magické příběhy oslavovat, a doufají, že jejich pohřešovaný tvůrce, Wilson Taylor, se jednoho dne znovu objeví, aby napsal poslední dobrodružství. Ale jedna dějová nitka zůstává viset ve vzduchu: skutečný Tom Taylor, opuštěný Wilsonův syn.

Obsah

Tommy Taylor je hlavní hrdina cyklu románů fantasy, které se staly kulturním fenoménem. Fanoušci navštěvují webové stránky a cony, aby mohli magické příběhy oslavovat, a doufají, že jejich pohřešovaný tvůrce, Wilson Taylor, se jednoho dne znovu objeví, aby napsal poslední dobrodružství.

Ale jedna dějová nitka zůstává viset ve vzduchu: skutečný Tom Taylor, opuštěný Wilsonův syn. Tom, inspirace pro zázračného malého čaroděje, je po celém světě uctíván jako zhmotnělá literární legenda.

V okamžiku, kdy Tomův život začne nabírat podivné a nebezpečné paralely se životem Tommyho, je vtažen do zvláštního literárního podsvětí, kde má moc vyprávění stejnou sílu jako kouzla.

Uznávaní autoři LUCIFERA, Mike Carey a Peter Gross, se znovu spojili, aby nechali nahlédnout čtenáře MEZI ŘÁDKY ve smělé nové sérii o slovech, světech a tenké dělicí čáře mezi nimi.

Zdroj: Oficiální text distributora

Poznámky

Obsahuje:

The Unwritten #1-5

Autoři

Mike Carey
Mike Carey
Scénář
Peter Gross
Peter Gross
Kresba

Komentáře uživatelů

Morzael
Offline

Mezi řádky je velmi zajímavá série, která hraje na tajemno a literární narážky. První díl je svižný a nudit se rozhodně nebudete. Nicméně je i po dočtení obtížné sérii někam zařadit, protože stále příliš nevíte, o co půjde, a k postavám si nestačíte vybudovat moc hluboký vztah. Nápad tu ale je a potenciál je obrovský. Pokud vám tedy žánr městských fantasy přirostl k srdci, série by pro vás mohla být to pravé. A pokud ještě nevíte, zda je žánr pro vás, je Mezi řádky dobrá volba, jak to zjistit.

(7. dubna 2016)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název The Unwritten, Vol. 1: Tommy Taylor and the Bogus Identity
Druh Román
Žánr Fantasy
Série Mezi řádky (2015)
Vydavatelství v ČR Crew
Datum vydání v ČR 15/09/2015
Originální vydavatelství Vertigo
Datum vydání v zahraničí 12/01/2010
Vazba Paperback
Autoři Scénář: Mike Carey
Kresba: Peter Gross

Typ vazby

Brožovaná

Formát 168x258mm
Počet stran 144
Tisk barevný
Cena 399.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti jardoom
Vloženo 4. září 2015
Naposledy editováno 7. dubna 2016

Najdete nás na Facebooku