--
Vrána: Mrtvá doba

The Crow: Dead Time

--

Komiks vznikl podle námětu Jamese OBarra. Motivem spojujícím celou sérii je mstitel, který se přichází po smrti své i svých blízkých mstít. Pomstu mu umožňuje tajemná vrána, která ho provází a je mu rádcem. Na rozdíl od filmů jsou v komiksové Vráně tragické události vedoucí ke smrti mstícího se hrdiny bez nějakého důvodu. Není to pro zisk nebo z důvodu nějaké loupeže, msty nebo závisti. Násilí na něm spáchané nemá žádný důvod, je to jen nesmyslná demonstrace síly. Čtenář cítí, že podobně nešťastná náhoda, by se mohla stát i jemu. Pravděpodobně proto jsou příběhy s Vránou tolik oblíbené nejen u nás, ale i v zahraničí.

Obsah

Komiks vznikl podle námětu Jamese OBarra. Motivem spojujícím celou sérii je mstitel, který se přichází po smrti své i svých blízkých mstít. Pomstu mu umožňuje tajemná vrána, která ho provází a je mu rádcem. 

Na rozdíl od filmů jsou v komiksové Vráně tragické události vedoucí ke smrti mstícího se hrdiny bez nějakého důvodu. Není to pro zisk nebo z důvodu nějaké loupeže, msty nebo závisti. Násilí na něm spáchané nemá žádný důvod, je to jen nesmyslná demonstrace síly. 

Čtenář cítí, že podobně nešťastná náhoda, by se mohla stát i jemu. Pravděpodobně proto jsou příběhy s Vránou tolik oblíbené nejen u nás, ale i v zahraničí.

Zdroj: Oficiální text distributora

Autoři

Alex Maleev
Alex Maleev
Kresba
John Wagner
John Wagner
Scénář
James OBarr
James OBarr
Scénář

Komentáře uživatelů

Bez komentáře
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název The Crow: Dead Time
Druh Román
Žánr Horor
Série Vrána
Vydavatelství v ČR Comics Centrum
Datum vydání v ČR 22/10/2014
Originální vydavatelství --
Datum vydání v zahraničí 01/01/1997
Vazba Pevná
Autoři Scénář: John Wagner
Scénář: James OBarr
Kresba: Alex Maleev

Typ vazby

Vázaná

Formát 159x239mm
Počet stran 96
Tisk barevný
Cena 499.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti Morzael
Vloženo 22. října 2014
Naposledy editováno 22. října 2014

Najdete nás na Facebooku