80.0%
Wolverine a Hulk

Wolverine Legends vol. 1: Wolverine/Hulk

80.0%

Logan nemá dobrý den. Nejdřív havaruje s letadlem v podivných pustých horách. Pak potká malou holčičku, která trvá na tom, aby zachránil ji a jejího tatínka a k tomu všemu se ještě přimotá „strejda" Bruce Banner, kterého je lepší nerozčilovat.

Obsah

Logan zase jednou nemá dobrý den. Nejdřív havaruje s letadlem v podivných pustých horách. Pak potká malou holčičku, která trvá na tom, aby zachránil ji a jejího tatínka, který pod hladinou jezera zadržuje dech. A k tomu všemu se ještě přimotá „strejda" Bruce Banner, kterého je lepší nerozčilovat, jinak se promění v zelené monstrum schopné pouze výroku: „Hulk se zlobí. Hulk zmlátí."
 
 
Je to šílené. Je to úchylné. Je to naprosto geniální. Sam Kieth, známý především díky sérii The Maxx, stvořil dokonalou vypravěčskou i vizuální perlu, která vás smete jako japonský rychlík.

Poznámky

Originál: Wolverine Hulk #1-4 (duben-červenec 2002).

Autoři

Postavy

Komentáře uživatelů

Damien
Offline

Totální paráda. Doporučuju každému, kdo má rád trochu šílenství.

(7. dubna 2013)
Traum
Offline

Tak tohle byla totální pecka. Haluzní Kiethovy vize dělají z příběhu dvou největších Marveláckých bouchačů tak nečekaně křehkou podívanou, že není snad nikdo, kdo by si tuhle útlou knížečku nezamiloval.

(15. února 2013)
Creature999
Offline

Wolverine je husťák !

(6. února 2013)
47
Offline
47

Mám od MARVELU vďaka Ukk toho hodne,no nič takéto sa tam nenachádza.Smršť drogových haluzí Kiethova tvorba...pravdepodobne...nesmie postrádať.Už Maxx je papierikom tripu evidentne podporený,no v tomto prípade ani nejdem pátrať po tom čo si Sam šľahol pri písaní a kreslení tejto tenučkej knížočky.Každopádne si dal to správne,pretože je komiks skutočná lahodka podporujúca tvrdenie že papier toho znesie ozaj hodne.Je treba dodať že komiks určite nie je šálka čaju pre každého,no ja osobne som si túto šialene úchylnú jazdu nármane vychutnal....4,5z5

(23. ledna 2016)
jh666
Offline

Páni, četl jsem, že je to ujetý, ale že až tolik jsem nečekal. Ani nevím, co přesně do hodnocení napsat. Je to skvělá a hodně ujetá zábavná jednohubka, kde je skvěle sklouben ujetý příběh s ještě ujetější kresbou, které spolu perfektně ladí. 80 %

(29. srpna 2015)
Minotaur.cz
Minotaur.cz

Informace

Originální název Wolverine Legends vol. 1: Wolverine/Hulk
Druh Omnibus
Žánr Superhrdinský
Série Wolverine
Vydavatelství v ČR Crew
Datum vydání v ČR 2005
Originální vydavatelství --
Datum vydání v zahraničí 2002
Vazba Paperback
Autoři Sam Kieth

Typ vazby

Brožovaná

Formát 176x250mm
Počet stran 96
Tisk barevný
Cena 249.00 CZK
(cena nemusí být aktuální)

Systémové informace

Má na starosti Andresito
Vloženo 6. května 2012
Naposledy editováno 5. července 2014

Najdete nás na Facebooku